HDP'nin 24 Haziran adayları belli oldu, il il aday listesi

Halkların Demokratik Partisi (HDP) 24 Haziran milletvekili seçimleri için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti.

HDP'nin 24 Haziran adayları belli oldu, il il aday listesi
22 Mayıs 2018 Salı 11:37

HDP, milletvekilliği aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Eş Genel Başkanlar Pervin Buldan İstanbul’dan, Sezai Temelli ise Van’dan aday olurken, listede gazeteci, sanatçı, akademisyen, KHK mağduru isimler de yer aldı. HDP adaylarını 22 Mayıs salı günü Ankara İnşaat Mühendisleri Odası Toplantı Salonu’nda tanıtıyor.

HDP'NİN İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR ADAYLARI

HDP'nin 7 Haziran 2015 seçimlerinde 11 milletvekili çıkardığı ve 1 milyon 30 bin 761 oy aldığı İstanbul'da 1. Bölge'den  Pervin Buldan, Musa Piroğlu, Erkan Baş, Erol Katırcıoğlu; 2. Bölge'den Ahmet Şık, Oya Ersoy, Hüda Kaya, Mustafa Avcı; 3. Bölge'den Turgut Öker, Dilşat Canbaz Kaya, Saruhan Oluç ve Ali Kenanoğlu aday gösterildi. HDP'nin İstanbul'daki oyları 1 Kasım 2015 seçimlerinde 903 bin 562'ye çıkardığı milletvekili sayısı ise 7'ye düşmüştü.

HDP, Ankara'da Filiz Kerestecioğlu'yu 1. Bölge 1. sıradan, Nuray Türkmen Canlı'yı 2. Bölge 1. sıradan, Veli Saçılık'ı 3. Bölge 1. sıradan aday gösterdi. İzmir'de ise Serpil Kemalbay 1. Bölge 1. sıradan, Murat Çepni 2. Bölge 1. sıradan adaylar arasında.

ADANA VE MERSİN'DE KADIN ADAYLAR İLK SIRADA

HDP'nin Batı'da önemli oy aldığı ve milletvekili çıkardığı kentlerden Adana'da Tülay Hatimoğulları ilk sıradan aday gösterildi. Mersin'de ise ilk sırada Fatma Kurtulan ikinci sırada Rıdvan Turan aday gösterildi.

GERGERLİOĞLU KOCAELİ'DE İLK SIRA ADAYI

Kocaeli'de KHK ile ihraç edilen Doktor Ömer Faruk Gergerlioğlu, Bursa 1. Bölge'de Yüksel Aygün, 2. Bölge'de Mehmet Emin Adıyaman ilk sırada aday gösterilen isimler.

BARIŞ ATAY HATAY'DAN ADAY

Oyuncu Barış Atay Hatay'dan, Şarkıcı Ferhat Tunç, Aydın'dan aday gösterilirken Antalya'dan Pir Sultan Abdal Kültür Derneği eski Genel Başkanı Kemal Bülbül, Manisa'dan Lezgin Botan, milletvekili aday listesinin ilk sırasında yer alıyor.

HDP'NİN BÖLGE ADAYLARI

Bölge illerinde ise HDP'nin 7 Haziran'da 10, 1 Kasım'da 9 milletvekili çıkardığı Diyarbakır'daki listesi Adnan Selçuk Mızraklı, Salihe Aydeniz, İmam Taşçıer, Remziye Tosun, Hişyar Özsoy, Semra Güzel, Garo Paylan, Dersim Dağ, Musa Farisoğulları, Abdurrahim Durmuş, Mehmet Temizyüz ve Ferda Fahrioğlu Akın'dan oluştu.

Van'da Eş Genel Başkan Sezai Temelli'nin ardından Bedia Özgökçe Ertan, Murat Sarısaç, Muazzez Orhan, Tayip Temel, Cengiz Çiçek, Mukaddes Karakoç, Asuman Yelmazer yer alıyor.

Gaziantep'te Milletvekili Mahmut Toğrul ve Bedriye Yorgun listenin ilk iki sırasında yer alıyor.

Dersim'de Alican Önlü ve Meral Hanbayat Yeşil, HDP'nin adayları oldu. Cevdet Konak, Elazığ'dan, Mehmet Tuncel, Malatya'dan ilk sıra adayları oldu.

Ayhan Bilgen Kars'tan, İdris Baluken ve Feleknas Uca Batman'dan, Meral Danış Beştaş Siirt'ten, Gülistan Kılıç Koçyiğit Muş'tan, Mithat Sancar ve Tuma Çelik Mardin'den, Leyla Güven Hakkari'den, Leyla Birlik Şırnak'tan, Nimetullah Erdoğmuş Urfa'dan, Berdan Öztürk ve Dirayet Dilan Taşdemir Ağrı'dan, Hasan Basri Yorulmaz Adıyaman'dan aday gösterildi.

BİLGEN: ÖRNEK BİR LİSTEYLE HALKIN KARŞISINDAYIZ

YSK'den ayrılmadan önce HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, kısa bir açıklama yaptı. Bilgen, şunları söyledi:

"24 Haziran seçimleri için listemizi tam olarak teslim ettik. Kadın temsiliyetinin bugüne kadar en yüksek olduğu parlamentodaki partimiz bugün de aday listesinde yine eşit temsiliyetini esas almıştır. Engelli temsili, mağdur yakınlarının temsili, KHK'liler ve genç temsilinde de Türkiye siyasetine, demokrasisine örnek olacak bir listeyle halkımızın karşısına çıkacağız.

Bütün engellemelere, zorluklara, OHAL koşullarında seçimlere gidiliyor olmalarına rağmen ve özel olarak da HDP'ye yönelik baskılara, tutuklamalara rağmen Türkiye'nin sorunlarının demokrasi içerisinde ve demokrasi mücadelesiyle çözülmesi gerektiği konusundaki kararlılığımızı ifade etmek istiyoruz.

Türkiye'deki bütün mağdur kesimlerin ve toplumsal muhalefetin parlamentoda en geniş biçimde temsilini hedefleyen bir listeyle halkımızın önüne çıkacağız. Başarılar diliyoruz, eşit ve özgür bir seçim olmasını diliyoruz."

HDP’nin il il milletvekili aday listesi şöyle:

ADANA
 
1 TÜLAY HATİMOĞULLARI
2 KEMAL PEKÖZ
3 SEVER UZUN
4 BARIŞ KARABIYIK
5 SONGÜL AYDIN
6 ZEYNEL KETE
7 BERİTAN ÖNEN
8 AHMET KILIÇ
9 ROZERİN TOSUN
10 İBRAHİM YAKUT
11 TÜRKAN BAKIR
12 CEMİL ÖZEN
13 ZOZAN EFETÜRK
14 ÖMER ULUÇAY
15 DENİZ VAROL
 
ADIYAMAN
 
1 HASAN BASRİ YORULMAZ
2 HAYRİYE KORKMAZ
3 MAHMUT ÖZDEMİR
4 BİRSEN TUNÇ
5 MEHMET SELİM ÖZBEK
 
AFYONKARAHİSAR
 
1 NEVİN AYTEKİN
2 MEMET ŞERİF ÇELİK
3 BELMA KORAY
4 MEHMET EMİN GERZ
5 GÜLSEREN KARATAŞ
6 İSMAİL YILMAZ
 
AĞRI

 
1 BERDAN ÖZTÜRK
2 DİRAYET DİLAN TAŞDEMİR
3 DALHA KAYA
4 KEZİBAN DUMLU
 
AMASYA
 
1 HAMZA YILMAZ
2 MİTHAT ÇELİK
3 CEMAL KİRLİ
 
ANKARA 1. BÖLGE
 
1 FİLİZ KERESTECİOĞLU DEMİR
2 EŞREF KİRAZ
3 EMİNE KAYA
4 İSHAK KOCABIYIK
5 DÖNDÜ CEREN ŞİMŞEK
6 GAZİ OTİ
7 CENNET AVCI
8 CEYHUN AKIN
9 DİLEK ERTÜRK
10 ERDEM ÖRT
11 EBRU DEMİR
12 REMZİYE GÜÇLÜ
13 ERDAL ATAŞ
 
ANKARA 2. BÖLGE

 
1 NURAY TÜRKMEN CANLI
2 İSTEK USALP
3 VAHİDE İLGÜN
4 HAYDAR ARSLAN
5 İPEK GÜR
6 NURHAYAT EMİRE
7 MUSTAFA DEMİR
8 NİLGÜN YILMAZ
9 ROJAN MAMO
10 BAHYETTİN BATUR
11 ÖMER ÇELİK
 
ANKARA 3. BÖLGE
 
1 VELİ SAÇILIK
2 NAZIM KARAKURT
3 ŞEHRİBAN LEYLA ÇETİNBAŞ
4 HAYDAR ÜSTÜNDAĞ
5 HÜLYA FIRAT
6 MEHMET ZARİF KESİCİLER
7 FATMA KOÇYİĞİT ÖNER
8 İSMET YALÇINKAYA
9 TÜLYA SÖNMEZ AYTEKİN
10 FATMA KIZILÖZ
11 İLYAS KURT
12 YİĞİT ÖZTÜRK
 
ANTALYA
 
1 KEMAL BÜLBÜL
2 DENİZ YILDIRIM
3 ERDAL GİLGİL
4 HADİ CİN
5 NİGAR DURU
6 İHSAN NERGİZ
7 FİLİZ ASLAN
8 VEYSEL AKBOĞA
9 MERAL GEYLANİ
10 HAKKI BULUT
11 HÜLYA HASBAY
12 ORHAN GÜMÜŞ
13 HÜLYA BAYAR
14 SALİH VAROL
15 GÜLSÜM GÜZEL
16 BERİVAN TEMEL
 
ARTVİN
 
1 RECEP DEMİRCİ
2 EMİN EKİNCİ
 
AYDIN

 
1 FERHAT TUNÇ
2 AYFER DEMİREL
3 DOĞAN AÇIĞ
4 ÖZLEM TUNÇ
5 MEHMET CELAL GÜMÜŞ
6 SEMRA BAŞARAN
7 ŞAHİN KOÇ
8 BAHAEDDİN YAĞARCIK
 
BALIKESİR
 
1 NESİBE YÖYLER
2 ŞAHİN ÇOBAN
3 YURDANUR GÜVEN
4 HÜSEYİN GEVHER
5 FADİME KAM TEMEL
6 HALİL ERSAN BEKÇİ
7 ZEHRA BABA
8 YAHYA ANIK
9 KENAN YAĞIZ
 
BİLECİK
 
1 FEHMİ KORKMAZ
2 MUAZZEZ PARILTI
 
BİNGÖL
 
1 ERDAL AYDEMİR
2 NİHAT AKSOY
3 GÜLİSTAN AZAK
 
BİTLİS
 
1 MAHMUT CELADET GAYDALI
2 ZAHİT MUTLU
3 SEVDA TABAK YAMAÇ
 
BOLU
 
1 KENAN BALTA
2 GÖNÜL GÖLBAŞ SEVDİNOĞLU
3 RUMET SERHAT
 
BURDUR

 
1 BEKİR ÇİÇEK
2 TANER TAŞ
3 İSMAİL GELTURAN
 
BURSA 1. BÖLGE
 
1 YÜKSEL AKGÜN
2 AYGÜL SAKLI
3 MUSTAFA YAĞCI
4 AYNUR YILMAZ
5 SAFFET PEHLİVAN
6 RAİFE GÜVEN
7 AHMET OKUMUŞ
8 MEHMET SAİT YÜKSEL
9 CEMAL HAZAR
10 ZEKİ SOYUŞEN
 
BURSA 2. BÖLGE
 
1 MEHMET EMİN ADIYAMAN
2 METİN KILIÇ
3 ELİF ÇUBUKÇUGİL
4 CAHİT KIRKAZAK
5 İPEK AKMAN
6 NÜFER OCAKLI
7 CEMİLE ÖSÜN
8 MEHMET NEDİM KORKMAZ
9 KEMAL DOĞAN
10 SAMET KARGALI
 
ÇANAKKALE
 
1 BÜLENT KÖREĞİ
2 ADİLE YALÇIN
3 MUSTAFA BİLGİÇ
4 ZÜBEYİR ÖZKAYA
 
ÇANKIRI

 
1 NAZLI ÇOBAN
2 HÜSEYİN YEKTA ERPOLAT
 
ÇORUM

 
1 BEKTAŞ İLHAN EKE
2 HASAN SATILMIŞ
3 HASAN ÇELİK
4 ERDOĞAN SERİN
 
DENİZLİ
 
1 ŞERİFE YILDIRIM
2 NEBİ EBCİ
3 AYŞE LEVZAN SÜZÜK
4 CEVAT BARİN
5 AYŞE ÖZAY
6 MUSA AYDIN
7 PERİHAN ÜGE
8 BİRHAT DEMİR
 
DİYARBAKIR
 
1 ADNAN SELÇUK MIZRAKLI
2 SALİHE AYDENİZ
3 İMAM TAŞÇIER
4 REMZİYE TOSUN
5 HİŞYAR ÖZSOY
6 SEMRA GÜZEL
7 GARO PAYLAN
8 DERSİM DAĞ
9 MUSA FARİSOĞULLARI
10 ABDURRAHİM DURMUŞ
11 MEHMET TEMİZYÜZ
12 FERDA FAHRİOĞLU AKIN
 
EDİRNE
 
1 MURAT AMİL
2 HANIM GÜZEL
3 SERDAL ZIMBA
4 HASAN ATİK
 
ELAZIĞ
 
1 CEVDET KONAK
2 SELMA METİN
3 NEVZAT BERİTANLI
4 YAPRAK FİLİZ
5 KUTBETTİN AKAN
 
ERZİNCAN
 
1 PINAR AYTEKİN ÖZGÜÇ
2 İBRAHİM BOZKURT
 
ERZURUM
 
1 MEHMET KASIM FIRAT
2 ZELİHA DÜNDAR
3 FARUK ÇİNAR
4 SAFET POLAT
5 CÜNEYT LALOĞLU
6 BARIŞ KEMALOĞLU
 
ESKİŞEHİR
 
1 HÜSEYİN DEMİR
2 NURTEN ÖZER ULUÇELEBİ
3 KEREM KESKİN
4 İLKAY ABAY
5 HÜSEYİN ÖZERDOĞAN
6 GÜNAY UYAR
7 VEDAT ASLAN
 
GAZİANTEP
 
1 MAHMUT TOĞRUL
2 BEDRİYE YORGUN
3 MEHMET KARAYILAN
4 ATİYE OKAY
5 OSMAN DEMİRCİ
6 GÜLER ERAT
7 KEMAL AKBULUT
8 UMUT BARAN
9 MUSA AYDIN
10 FATMA LEBE
11 SELMAN TUTUMLU
12 BİRGÜL YILDIRIM
13 AGİT ERKAN
14 ŞAHAP YILDIRIM
 
GİRESUN
 
1 HALİL KARAVELİOĞLU
2 ALİCAN ÇAKIR
3 NURİYE PERVİN BAŞER
4 ŞENEL ÖZTÜRK
 
GÜMÜŞHANE
 
1 SEYİT KARTAL
2 YILMAZ TAŞ
 
HAKKARİ
 
1 LEYLA GÜVEN
2 SAİT DEDE
3 ÖZGÜR ZEYDANOĞLU
 
HATAY
 
1 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU
2 HÜLYA KAVUK
3 KEREM NALBANT
4 FATMA ÖZDEMİR
5 SERVET KAVUKOĞLU
6 KADRİYE TURHAN
7 YILMAZ BAYRAM
8 GÜLÜZAR IŞIK ÇAY
9 MİTHAT MİRİOĞLU
10 NAİM ÖZBEK
11 PARAŞİN GÜMÜŞ
 
ISPARTA
 
1 MEVLÜT SABUNCU
2 CELAL ÇİÇEK
3 AYŞEGÜL KORKUTAN
4 EBUBEKİR GÖNAN
 
MERSİN
 
1 FATMA KURTULAN
2 RIDVAN TURAN
3 ATİLLA GÜNEY
4 FATMAGÜL DEMİRTAĞ
5 MEHMET ŞİRİN KAYA
6 EYLEM GENÇER
7 MEHMET ALIŞ
8 ELİF ASLAN
9 HÜSEYİN GÜR
10 ŞERİF DURMAZ
11 FİLİZ YILMAZ
12 İBRAHİM UZEN
13 REŞAT AŞAN
 
İSTANBUL 1. BÖLGE
 
1 PERVİN BULDAN
2 MUSA PİROĞLU
3 ERKAN BAŞ
4 EROL KATIRCIOĞLU
5 SEMA UÇAR
6 ATİLA ÖZDOĞAN
7 SULTAN KARASU
8 TUNCAY GÖKÇE
9 AYLİN HACALOĞLU
10 EMRE SARIGÜL
11 ERTAN HAMİTOĞLU
12 ŞEHRİBAN ALKIŞ
13 İSHAK KARAKAŞ
14 YAŞAR MERAL ÇAKICI
15 RECEP YILMAZ
16 NURULLAH İŞLEK
17 CANSU İREM KALENDER
18 KUVVET İHSAN LORDOĞLU
19 ENGİN ARAS
20 MİHRİBAN DENİZ NAR
21 SERVET GÜNGÖRDÜ
22 IRMAK DUMLUPINAR
23 EYLEM SARUCA
24 MURAT GÜLENER
25 TÜLAY AYDIN
26 VEYSİ YAKLAV
27 GÜNAY KARAOĞLAN
28 ALYA AKKUŞ
29 İLHAN ÇELİK
30 MELEKFER BORAK TURGUT
31 MEHMET KARASLAN
32 KEMAL İŞLER
33 DÜRDANE BULGAN
34 EMİNE KARAASLAN ATEŞ
35 SABRİ AHI
 
İSTANBUL 2. BÖLGE
 
1 AHMET ŞIK
2 OYA ERSOY
3 HÜDA KAYA
4 MUSTAFA AVCİ
5 TÜLAY KORKUTAN
6 ALİRIZA BİLGİLİ
7 AYŞE BERKTAY
8 GÜLSÜM AĞAOĞLU
9 GÜRŞENAY DALVEREN
10 HASAN ÖZGÜNEŞ
11 MEHMET GÜLER
12 LUDMİLLA BÜYÜM
13 HACER ELÇİN
14 FENER GÜNANA
15 CELAL ALPHAN
16 MUSA KILIÇ
17 ŞADİ ÖZDEMİR
18 TÜRKAN BİNGÖL
19 SERVET GÜZEL
20 IŞIL HACIARİFKAPTANOĞLU KARABABA
21 MEHMET TAYYİP ARSLAN
22 OZAN ÖZGENLER
23 DİLBER ASLAN
24 MUSA DEĞİRMENCİ
25 DÜRDANE NİLSU YÜRÜR
26 ADNAN BULUT
27 MAŞALLAH KÖYSÜ
28 ROHANİ ÇİÇEKLİDAL
 
İSTANBUL 3. BÖLGE
 
1 TURGUT ÖKER
2 DİLŞAT CANBAZ KAYA
3 HAKKI SARUHAN OLUÇ
4 ALİ KENANOĞLU
5 ZÜLEYHA GÜLÜM
6 ABDULHAKİM DAŞ
7 ELİF BULUT
8 CELALETTİN CAN
9 CANŞAH ÇELİK
10 FEVZİ GERÇEK
11 GÜLSEREN KAYA
12 EKREM BARAN
13 AYŞE KARADAĞ
14 MEHMET DALKIRAN
15 MUAZZEZ TÖRE
16 AYTEKİN AKDEMİR
17 PINAR GEZİK
18 KAZIM ŞAROĞLU
19 BELÇİM OKTAN
20 HÜSNÜ TAŞ
21 SONGÜL BÜYÜKPINAR
22 SÜLEYMAN ÖZKAN
23 GÜLFİRAZ SAĞLIK
24 MEHMET PEKER
25 DİLEK ULAŞ
26 ENVER DURSUN
27 ASLI YAĞCI
28 RIDVAN ÖZTÜRK
29 LAİKA TAKA
30 MESUT ALDAGÜL
31 ROJDA TAŞDEMİR
32 SERKAN YILMAZ
33 BÜSRA BERNA TOPRAK
34 YUSUF YALVAÇ
35 ZERRİN OĞLAĞU
 
İZMİR 1. BÖLGE
 
1 SERPİL KEMALBAY PEKGÖZEGÜ
2 NURETTİN TURĞAY
3 YALÇIN YANIK
4 RAHİME TURAN
5 HÜSEYİN ÇAĞLAR
6 MERVAN SINCAR
7 CEYHAN AKAY
8 HALİME AKDAĞ
9 FERZENDE DENİZ
10 ELFESYE NAS
11 TAMER AYDIN
12 SELMAN YILDIRIM
13 KAMURAN AKKUŞ
14 HAYRİ ETYEMEZ
 
İZMİR 2. BÖLGE
 
1 MURAT ÇEPNİ
2 İDİL UĞURLU
3 AYŞE YILMAZ
4 MEHMET AKER
5 CEMİLE AYDIN
6 SÜLEYMAN GÜNDÜZ
7 GÖNÜL AYGÜN
8 ORHAN AYHAN
9 DERKAY TAN
10 MAHSUN KORKMAZ
11 BEHİYE ERTAŞ
12 EKREM CAN ALAYGUT
13 ABDULLAH AKDENİZ
14 EDİP KAYA
 
KARS
 
1 AYHAN BİLGEN
2 ARZU MOCO
3 BİŞAR ALİNAK
 
KASTAMONU
 
1 HÜSEYİN GÖKOĞLU
2 İSMAİL ÇAVĞA
3 AZAT AVCI
 
KAYSERİ
 
1 KADRİ ERENER
2 EYLEM CENGİZ
3 KENAN MARAŞLI
4 MUSTAFA ÖÇAL
5 NİYAZİ YALÇINKAYA
6 NURAN ERGEN KILIÇ
7 ZENUN ORTA
8 ZİLAN YILMAZ
9 SUAT DEMİR
10 FEVZİ POLAT
 
KIRKLARELİ
 
1 FARUK ÖZDEL
2 DİREN CEVAHİR ŞEN
3 YAKUP ASLAN
 
KIRŞEHİR
 
1 GÖKHAN AKIN
2 HELİZ ABI
 
KOCAELİ
 
1 ÖMER FARUK GERGERLİOĞLU
2 FATMA YILDIRIM
3 KUREYŞ BİLGİÇ
4 YASEMİN ÜÇER
5 ALİ DURSUN BUĞDACI
6 MERYEM DEMİR
7 ALAATTİN ENÜL
8 FERHAT DEMİRELLİ
9 MURAT OZAN
10 DAMLA BAĞCİ
11 NECATİ ALTINTOPRAK
12 SEVİCAN YAŞAR
13 KADİR YILDIRIMER
 
KONYA
 
1 BÜLENT KILIÇ
2 BERNA ÇELİK
3 EYLÜL YAYLACI
4 GIYASETTİN ALMAZ
5 JİYAN HURİ YALÇIN
6 RAMAZAN OT
7 BAHAR EKİNCİ
8 ORHAN KARACA
9 OSMAN KARAMAN
10 HANİFİ KARACA
11 ABDURRAHMAN ARSLAN
12 MEHMET YÖNET
13 HASAN GEBEŞOĞLU
14 MEHMET SAİT KOYUNCU
15 CAHİT BABAHAN
 
KÜTAHYA
 
1 ABDURAHMAN ADIYAMAN
2 HARUN GÜNDÜZ
3 SAVAŞ BABUR
4 GÖKHAN ALKAN
5 ŞEHMUS ÇELİK
 
MALATYA
 
1 MEHMET TUNCEL
2 JİYAN TAŞ
3 KEMAL GEDİK
4 FATMA ALATAŞ
5 HÜSEYİN KILINÇ
6 SİNAN ÖZTÜRK
 
MANİSA
 
1 LEZGİN BOTAN
2 BİRGÜL SAĞSÖZ
3 ADNAN MANKAN
4 HASRET ASLAN
5 CEVDET YILDIZ
6 BAYRAM SÖNMEZ
7 ABİDDİN PADAK
8 NİHAT YILDIRIM
9 İHSAN ÇAÇA
10 VEYSİ DURGUT
 
KAHRAMANMARAŞ
 
1 HÜSEYİN BAKIR
2 MERYEM YILDIZ
3 RAUF TEPE
4 SEVGİ BORAK
5 ŞAHİN ŞANCİ
6 TÜLAY KILINÇ DENİZ
7 İNANÇ YILDIZ
8 RECEP KAYA
 
MARDİN
 

1 MİTHAT SANCAR
2 PERO DUNDAR
3 TUMA ÇELİK
4 EBRÜ GÜNAY
5 GÜLBİN ŞAHİN DAĞHAN
6 DİLAVER İNAL
 
MUĞLA
 
1 SULTAN ÖZCAN
2 HÜSRAN BELGİN KOÇ
3 YILMAZ YÜKSEL
4 EBRU DEMİR
5 KEMAL KOÇ
6 SEBAHAT FIRAT
7 ABDULLAH İPEKLİ
 
MUŞ
 
1 GÜLÜSTAN KILIÇ KOÇYİĞİT
2 MENSUR IŞIK
3 ŞEVİN COŞKUN
4 ADNAN TOPÇU
 
NEVŞEHİR
 
1 İRFAN TURAN
2 BEDRETTİN ESER
3 KEVSER YALÇIN
 
NİĞDE
 
1 MEHMET SALİH İTAH
2 İBRAHİM AVŞAR
3 ÜMRAN BATURAY
 
ORDU
 
1 MESUT BİLGİ
2 BAYRAM KUŞMAN
3 RUKEN KAYAALP
 
4 ŞEVDER YANDI
5 ÇETİN KAPLAN
6 TAHSİN TİMUR
 
RİZE

 
1 NECMETTİN DURMUŞ
2 KÖNA HAZAR ÖZSOY
3 SEVGİ EVREN KÖROĞLU
 
SAKARYA
 
1 ÇİÇEK ARIÇ
2 HİVİDAR TANGÜNER
3 HÜSEYİN KAYA
4 GAYE ÇALIŞKAN
5 KEMAL AKTAŞ
6 DERYA BİNGÖL
7 HAYDAR EROL
 
SAMSUN

 
1 MEDİHA OYA YAĞCI
2 CELAL KOCABIYIK
3 EFRAİM VAYİÇ
4 ALİ DURSUN KURT
5 FİKRİ YOLAYDIN
6 KUBİLAY ÖZTÜRK
7 CEMİL AKSU
8 SEVDA ÖZBEK YAKUT
9 YUSUF KIR
 
SİİRT
 
1 MERAL DANIŞ BEŞTAŞ
2 SIDIK TAŞ
3 HAYRETTİN ŞEN
 
SİNOP
 
1 AYŞE GÜL KAFKAS
2 SEFA ÖZTÜRK
 
SİVAS
 
1 RIZA KARAMAN
2 HÜSEYİN ÖZCAN
3 ŞENER ÜNAT
4 HAKKI AZARAK
5 RUKEN KOYUN
 
TEKİRDAĞ
 

1 SALİM KAPLAN
2 FERAY MERTOĞLU
 
3 HÜSEYİN ERİŞ
4 GURBET DEMİRHAN
5 ERHAN GÖVERCİN
6 HALİME TUNÇ
7 TEKİN ÇATALKAYA
 
TOKAT
 
1 ERDAL BEKTAŞ
2 RANA RENDE
3 NAMET ERTOĞAN
4 MUHAMMET VEYSEL YILDIZ
5 SERVET YÜKSEL
 
TRABZON

 
1 HÜSEYİN TAKA
2 AHMET HAZAR DİLAVER
3 KADER UZUN MADENKUYU
4 NURETTİN KARADENİZ
5 GÜVEN ATABAY
6 DURSUN ALİ KURT

DERSİM
 
1 ALİCAN ÖNLÜ
2 MERAL HANBAYAT YEŞİL
 
ŞANLIURFA
 
1 NİMETULLAH ERDOĞMUŞ
2 AYŞE SÜRÜCÜ
3 NUSRETTİN MAÇİN
4 ÖMER ÖCALAN
5 ALİYE KIZILDAMAR
6 İSMAİL KAPLAN
7 ROZA YAZMACI
8 YUSUF YETİM
9 SONGÜL ARPA
10 ORHAN ÖZKAN
11 ELİF ROJDA TALAR
12 CELALEDİN ERKMEN
13 MERAL BALTER
14 BİŞAR TÜYSÜZ
 
UŞAK
 
1 SÜLEYMAN SÖZKESEN
2 ŞÜKRAN SARI
3 MEMET LATİF YILDIRIM
 
VAN
 
1 SEZAİ TEMELLİ
2 BEDİA ÖZGÖKÇE ERTAN
3 MURAT SARISAÇ
4 MUAZZEZ ORHAN
5 TAYİP TEMEL
6 CENGİZ ÇİÇEK
7 MUKADDES KARAKOÇ
8 ASUMAN YELMAZER
 
YOZGAT
 
1 YUSUF ARAN
2 MEHMET ŞİRİN EREZ
3 DENİZ ÖZTÜRK
4 CEM EREN ASLAN
 
ZONGULDAK
 
1 MEHMET ZEKİ SALMANOĞLU
2 BEDİRHAN GÜNEŞ
3 EVLİYA GÜDAN
4 ASYA GEZER
5 FEVZİ KAYA
 
AKSARAY
 
1 SEYİT MEHMET KESKİN
2 CİHAN YILMAZ
3 ŞÜKRAN ACAR
4 AHMET DEMİR
 
BAYBURT
 
1 ŞEMSETTİN TAKVA
 
KARAMAN
 
1 CEMİL YALÇIN
2 AYŞE DURUNESİL
3 REMZİ GÖKDAĞ
 
KIRIKKALE
 
1 DOĞAN ANĞAY
2 RIFAT RONİ
3 TEKYEDDİN AKTAŞ
 
BATMAN
 
1 İDRİS BALUKEN
2 FELEKNAS UCA
3 NECDET İPEKYÜZ
4 AYŞE ACAR BAŞARAN
5 ŞÜKRÜ BAYTAR
 
ŞIRNAK
 
1 ABDULLAH GÜNGEN
2 LEYLA BİRLİK
3 HÜSEYİN KAÇMAZ
4 NURAN İMİR
 
BARTIN
 
1 YILMAZ TOPALOĞLU
2 ŞAYESTE SALMANOĞLU
 
ARDAHAN
 
1 TAŞKIN AKTAŞ
2 YAŞAR KAYA
 
IĞDIR
 
1 HABİP EKSİK
2 KIZNAZ TÜRKELİ
 
YALOVA
 
1 ALİ FUAT HATİP
2 HEDİYE POLAT
3 ABDURRAZAK EKİNCİ
 
KARABÜK
 
1 ENSAR TOPAL
2 MUSTAFA ÖZSOY
3 DERYA GÖÇTÜRK
 
KİLİS
 
1 KASIM KISA
2 EZEL AYDIN
 
OSMANİYE
 
1 AHMET EKEN
2 MÜSLÜM ÇAĞAN
3 DERYA TURHAN
4 CELAL EKER
 
DÜZCE
 
1 YAHYA MACİT
2 SEMA GÜNEŞ
3 MEHMET ŞERİF ORGUN. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.