Çakıcı’yı sahiplenen MHP: CHP siyasetin mafyası haline gelmiştir

Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden Alaattin Çakıcı’yı sahiplenen MHP’nin Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “CHP siyasetin mafyası haline gelmiştir” dedi.

Çakıcı’yı sahiplenen MHP: CHP siyasetin mafyası haline gelmiştir
19 Kasım 2020 Perşembe 16:26

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik hakaret ve tehditlerde bulunan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’ya sahip çıkan MHP’nin Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamayla yine CHP’yi hedef aldı. MHP’li Yalçın, “CHP; Kemal Kılıçdaroğlu ve avenesinin ellerinde siyasetin mafyası, demokrasinin altını oyan yeraltı dünyası haline gelmiştir. CHP’nin başının adaletten, haktan ve hukuktan bahsetmesi; yalancı peygamberlerin felah iddiaları kadar uçuktur” dedi. 

CHP'ye “terör destekçisi” suçlamasında bulunan Yalçın, “CHP; mevcut yönetimin sultası altında her türlü bölücü akımın yuvası, terörist yapılanma ve örgütlerin destekçisi, hamisi fonksiyonunu üstlenmiştir. Hazımsızlık ve tahammülsüzlük bunlarda, saldırganlık bunlarda, antidemokratik mücadele yöntemleri bunlarda, müdahalecilik ve Jakobenizm de bunlardadır” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Mezopotamya Ajansı

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bolatlli - 1 yıl önce
Once kendinize bakin devlet mafya devleti oldu