Cem Yılmaz'dan Ozan Güven açıklaması

Yakın arkadaşı Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesi ile ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Cem Yılmaz, 'Kadına şiddet meselesinin 'tarafı' olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur' dedi.

Cem Yılmaz'dan Ozan Güven açıklaması
03 Temmuz 2020 Cuma 14:01

Komedyen Cem Yılmaz yakın arkadaşı Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesi ile ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Yılmaz, "Arkadaşım üzerinden 'Sen de bir şey söyle' isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında cok üzgün olmak dışında bir halim yoktur" diye yazdı. 

Cem Yılmaz'ın mesajları şöyle:

“Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin 'tarafı' olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden 'Sen de bir şey söyle' isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın.

Sosyal medya üzerinden, bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm.”

Deniz Bulutsuz'un adli tıp raporu ortaya çıkmış, raporda, vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca çürük ve morluğa rastlandığı kaydedilmişti.


Kaynak: Haber Sol

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.