Vergi Dairesi'nde bir personelde korona tespit edildi

Cizre Vergi Dairesi'nde bir personelin korona virüsü testi pozitif çıkınca bina dezenfekte edilerek çalışanlar evlerine gönderildi. Çalışanlardan 15 gün evlerinden çıkmamaları istendi.

Vergi Dairesi'nde bir personelde korona tespit edildi
11 Haziran 2020 Perşembe 18:12

Cizre Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde çalışan bir personelde korona virüsü testi pozitif çıktı. Vergi Dairesi tedbir amaçlı kapatıldı, çalışanlar evlerine gönderildi.

Vergi dairesinde çalışmak üzere merkezden birkaç memurun getirildiği ve asgari hizmet verileceği belirtildi. Korona virüsü belirtisi gösterenlerin sağlık kuruluşuna başvurmaları istendi ancak kimseye test yapılmadığı öğrenildi.

CUDİ MAHALLESİ KARANTİNAYA ALINACAK

Cudi Mahallesi Bedirhan Sokak’ta da iki kişinin testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi. Hastalar ambulansla hastaneye kaldırılırken filyasyon ekibi sokakta incelemelerde bulundu. Bedirhan Sokak’ın tedbir amacıyla karantinaya alınması bekleniyor.

İlçede bayramdan bu yana korona virüsü vakalarında artış görülmüş, bazı binalar ve sokaklar karantinaya alınmıştı. Öte yandan ‘Vefa Destek Hattı’ için verilen numaranın sürekli meşgul olması ise Cizrelilerden tepki geliyor.


Kaynak: Gazete DuvaR

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.