Sedat Peker’in ne zaman konuşacağı belli oldu

Ülkücü mafya Sedat Peker'in basın danışmanı Emre Olur, Sedat Peker adına sahte hesaplar açıldığını belirtti, Peker'in seçimlere 2 ay kala konuşacağını işaret etti.

Sedat Peker’in ne zaman konuşacağı belli oldu
25 Temmuz 2022 Pazartesi 13:47

banner225

Ülkücü mafya Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, Sedat Peker adına sahte hesaplar açıldığını belirterek, "Sarallar ailesiyle ya da bazı gazetecilerin mahrem görüntüleriyle ilgili paylaşımlar yapılmaktadır. Bu hesaplar sahtedir, kendisine ait değildir" açıklamasını yaptı. Olur, Sedat Peker'in genel seçimlerden 2 ay öncesine kadar hiçbir açıklama ve paylaşım yapmayacağını duyurdu.

Olur, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bir kesim tarafından 'Deli Çavuş', 'Uzun Çavuş' gibi sahte hesaplar açılarak Sn. Reis Sedat Peker'in adına Sarallar ailesiyle ya da bazı gazetecilerin mahrem görüntüleriyle ilgili paylaşımlar yapılmaktadır. Bu hesaplar sahtedir, kendisine ait değildir. Kendisi yapılacak olan genel seçimlerden 2 ay öncesine kadar kesinlikle hiçbir açıklama ve paylaşım yapmayacaktır, kararı bu yöndedir. Lütfen bu süreçte açılan hesaplar üzerinden yapılan algı operasyonlarına kapılmayın." ifadesini kullandı.


Kaynak: Haber Sol

Etiketler; #peker

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.