Rahmi Turan, Saray'da Erdoğan'la görüşen CHP'liyi açıkladı

Sözcü yazarı Rahmi Turan, Saray'da Erdoğan'la görüştüğü iddia edilen CHP'linin Muharrem İnce olduğunu açıkladı.

Rahmi Turan, Saray'da Erdoğan'la görüşen CHP'liyi açıkladı
23 Kasım 2019 Cumartesi 08:28

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, kaynağının iddiasına göre Saray'da Erdoğan'la görüşen CHP'linin Muharrem İnce olduğunu açıkladı.

sozcu.com.tr'nin haberine göre halen Londra’da tedavi gören Rahmi Turan, kaynağının kendisine o ismin Muharrem İnce olduğunu söylediğini belirtti.

“Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP'li” yazısıyla ilgili sozcu.com.tr'ye konuşan Turan şunları söyledi:

O KİŞİ MUHARREM İNCE

“Uzun bir süredir tedavim nedeniyle Londra'dayım. Yani ortadan kaybolduğum falan yok. Son 2 gündür tedavimin yoğunluğu nedeniyle Türkiye'de olan bitenle çok ilgilenemedim. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini de şimdi sizden öğrendim… O zaman Saray'a yakın kaynağımın bana söylediği ismi sizin aracılığınızla açıklamak istiyorum.

Kaynağımın bana söylediğine göre, Saray'da Erdoğan'la görüşen CHP'li isim Muharrem İnce'ymiş. Hatta kaynağım İnce'nin hangi araçla geldiğini, saat kaçta Saray'a girdiğini, kaçta çıktığını dakika dakika söyledi. Ben de gazetecilik refleksiyle aldığım bu önemli bilgiyi köşemde isim vermeden yazdım. Gelinen durum, bu ismi açıklamamı şart koştu. Ama önemli bir şeyi belirtmek istiyorum. Bu görüşme ve isimler, kaynağımın iddiası. Ben de bu önemli iddiayı Türkiye gündemine taşıdım. Bakalım taraflar şimdi ne diyecek…"


Kaynak: Haber Sol

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.