'Müge Anlı 'Rabia Naz olayını' çözdük dedi, baskı nedeniyle bir şey yapamadıklarını söyledi'

Giresun'un Eynesil İlçesi'nde şüpheli şekilde yaşamını yitiren 11 yaşındaki Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan, Müge Anlı'nın kendisini arayarak olayı çözdüklerini söylediğini ancak baskı nedeniyle bir şey yapamadıklarını ilettiğini dile getirdi.

'Müge Anlı 'Rabia Naz olayını' çözdük dedi, baskı nedeniyle bir şey yapamadıklarını söyledi'
25 Kasım 2019 Pazartesi 16:51

Şüpheli şekilde yaşamını yitiren Rabia Naz'ın babası Şaban VatanMüge Anlı ve ekibinin olayı çözdük diyerek kendisine müjde verdiğini ancak baskı nedeniyle bir şey yapamadıklarını söylediğini aktardı.

Şaban Vatan, “Şaban abi biz bu olayı çözdük dediler. Sonra bir telefon geldi. Görüştüğüm kişinin yüzü asıktı, ne olduysa apar topar geri döndüler. Müge Anlı bana, biz baskıya maruz kaldık. ATV’nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz açıklaması yaptı” dedi.

Vatan, "Savcı bana Müge Anlı'yla falan hiçbir şekilde bağlantı kurmadık, zaten dosya şüpheli ölüm dedi. Neden yalan konuştunuz? Ben daha sonra Müge Anlı hanımla irtibata geçtim. İtiraf etti. Biz bir baskıya maruz kaldık ATV'nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz dedi" diye konuştu.


Kaynak: Haber Sol

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.