Cübbeli Ahmet'ten 'Pelikan' paylaşımı

İsmailağa cemaatinin lideri Ahmet Mahmut Ünlü cemaatlere kumpas hazırlandığını iddia ettiği konuşmasını yeniden paplaşıp "Siz ördek nedir bilmezken, biz Pelikan'ı teşhis etmiştik" diye yazdı.

Cübbeli Ahmet'ten 'Pelikan' paylaşımı
15 Kasım 2020 Pazar 15:57

banner255

'Cübbeli Ahmet Hoca' adıyla bilinen İsmailağa cemaati lideri Ahmet Mahmut Ünlü, Pelikan adıyla anılan gruba ilişkin paylaşım yaptı. 

Ünlü, Twitter hesabından 2017 yılındaki bir videosunu paylaşarak "Siz ördek nedir bilmezken, biz Pelikan'ı teşhis etmiş, Yalı Ehli’nin ifsâdâtını çok önce söylemiş ve arkalarındaki Sabetaistlerin şerrinden uyarmıştık!" diye yazdı.

'KRİPTO SALAK'

Ünlü, 2017 tarihli videoda, Mavi Marma gemisinde yaşananları eleştiren ve "Manyak tipler" ifadesini kullanan Cem Küçük ile ilgili "Hala çıkmış diyor ki, 'Mavi Marmara’dakiler manyaktı', bilmem ne… Kripto salak. Böyle kripto salaklar var şehitlere manyak diyen. Bunların arkasında Sabetaycılar var" ifadelerini kullanıyor. 

Ünlü, o konuşmasının devamında ise "Yakında göreceksiniz, cemaatlerin tümüne karşı farklı hareketler çekilecek. Sizi Allah için uyarıyorum" ifadesini de kullanıyor. 


Kaynak: Gazete DuvaR

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.