Alaattin Çakıcı’dan ‘Berat Albayrak’ iddiası

Organize suç örgütü yöneticisi olmaktan hüküm giyen Alaattin Çakıcı, Berat Albayrak’ın istifasının ardından sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulundu.

Alaattin Çakıcı’dan ‘Berat Albayrak’ iddiası
09 Kasım 2020 Pazartesi 09:06

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifasının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

İşte Çakıcı’nın paylaşımı

Kamuoyuna saygılarımla;

Ciddi devlet adamları şartlar ne olursa olsun kişisel problemlerini devlet menfaatine devletimizin menfaati söz konusu olunca hükümet içerisindeki nefsi çekişmeler deepfrezde dondurulur.

Devletimizin ve milletimizin ekonomik teminatı olan Maliye Bakanlığı’nın uluslararası yıllardır ekonomik ilişkilerinden dolayı devam eden ekonomik bağlantılar da bir kopma olmaz

Ama yürüyen ilişkiler dünya sıkıntılı bir ekonomik süreç geçirirken maliyenin başındaki kaptan gemiyi terk etmez. Eğer cidden devletin başındaki kaptan ikinci kaptan olana bir süre dinlen demişse normaldir. Görevinden alınma devletin menfaatine ise hayırlı uğurlu olsun.

Muhalefet baskısından görev değişikliğine uğratılmışsa devletimizin başı Cumhur İttifakı’nın yıllardır yıpratmak isteyen muhalefete şunu göstermiştir.

Devletin bekası için gerekirse kolumu keserim, devlet ve milletimiz için bu istifa ile ekonomi düzelecekse hayırlara vesile olsun. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.


Kaynak: Cumhuriyet

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.