Kan donduran olay! Kocasını öldürdü, kanının içti, ilişkiye girdi

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde yaşayan 36 yaşındaki Marina Kokhal isimli kadın, kendisini aldattığını öğrendiği kocasına yaptıkları kan dondurdu. Kokhal, kocası Alexander Yushko’yu önce bıçaklayarak öldürdü, kanını içtikten sonra adamın parmaklarını farelere yedirdi, daha sonra kocasının cansız bedeniyle cinsel ilişkiye girdi.

Kan donduran olay! Kocasını öldürdü, kanının içti, ilişkiye girdi
05 Kasım 2020 Perşembe 12:56

banner225

Olay Rusya’nın St. Petersburg şehrinde yaşandı. 36 yaşındaki Marina Kokhal isimli kadın, genç bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendiği kocası Alexander Yushko’yu önce bıçaklayarak öldürdü.

Kanını içtikten sonra adamın parmaklarını farelere yedirdi. Öfkeden gözü dönmüş kadın öldürdüğü kocasının cansız bedeniyle ilişkiye girdi.

KISKANÇLIK KRİZİNE GİRİP ÖLDÜRMÜŞ

Polis Marina’nın kocasının genç bir kadınla ilişki yaşadığını ve kocasının ilişki yaşadığı kadına evlerinin yakınında bir daire kiraladığını öğrenince kıskançlık krizine girip kocasını öldürdüğünü açıkladı.

UYUŞTURUCUDAN ÖLDÜĞÜNE DAİR KANIT BULUNAMADI

Marina, ise verdiği ifadede kocasının aşırı derecede uyuşturucu aldığını ve bu yüzden öldüğünü, kocasının cansız bedenini görünce hayranlarının öldüğünü öğrenmemesi için kocasının cesedini parçalara ayırdığını söyledi.

Rap şarkıcısı olan Alexander’ın ise uyuşturucudan öldüğüne dair kanıt bulunamadı. Alexander’ın cansız bedenine ait parçaların bir kısmı evindeki buzdolabında, diğer kısmı ise çöp kutusunda bulundu.

Karısı tarafından öldürülen Alexander’ın hayranı ve ayrıca ilişki yaşadığı 24 yaşındaki Nadia Romanenko, 2018 yılında Alexander ile ilişki yaşamaya başladığı, kendi evine davet ettiği Alexander ile cinsel ilişkiye girdiğini, bir süre sonra Alexander’ın evinin yakınında bir ev tutarak daha sık görüşmeye başladıklarını söyledi.

11’DEN SONRA EVE ALMIYORDU

Nadia, Alexander’ın karısının çok kıskanç olduğunu Alexander eve gece saat 11’den sonra geldiğinde kendisini eve almadığını bu nedenle Alexander’ın evine gelerek kendisinde kaldığını söyledi.

Tutuklanan Marina Kokhal’ın yargılanmasına devam ediliyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.