Youtube fenomeni Meryem Can çıplak fotoğraflı videoyu silip açıklama yaptı

Youtube’da yayınladığı içeriklerle adını geniş kitlelere duyuran sosyal medya fenomeni Meryem Can’ın son videosu olay oldu.

Youtube fenomeni Meryem Can çıplak fotoğraflı videoyu silip açıklama yaptı
19 Kasım 2020 Perşembe 18:14

banner225

2014 yılındna beri Youtube için içerik üreten Meryem Can’ın son videosunda talihsiz bir olay yaşandı. Youtube’a başladığı ilk dönemlerde makyaj ve moda konulu videolar yayınlayan Meryem Can, abone sayısının artmasıyla beraber günlük vloglar ve trend olan konulara yönelmeye başlamıştı. “Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek” isimli bir video yayınlayan Meryem Can’ın telefonunun galerisinde çıplak görüntü olduğu iddiası takipçilerin gündemine girdi.

 Videonun sosyal medyada gündem yaratmasından sonra Can Twitter hesabından açıklama yapmayı tercih etti.

Videosu sırasında elindeki akıllı telefonu bilgisayara bağlayan Meryem Can’ın galerideki bir karesi olay oldu. Ekranda +18 bir görüntünün olması takipçilerin gözünden kaçmadı. Sosyal medyada olay olan bu görüntülere onlarca yorum yapıldı.

Görselin sosyal medyada konuşulmasından sonra Meryem Can çözümü videoyu silmekte buldu.

 Ancak fenomen ismin bu hareketi de yeterli olmadı. Konunun büyümesi üzerine Meryem Can Twitter hesabından açıklama yaptı.

Can açıklamasında, “Arkadaşlar, son yayınlamış olduğum videoda bir problem yaşandı. Biliyorsunuz biz ekip olarak Huawei ile çalışıyoruz. Kameraman arkadaşım da bu sebeple benimle aynı model telefonu kullanıyor. Post prodüksiyon kısmında gerekli olan ekran görüntülerini o aldığı için, o sırada aktarımı onun telefonu ile yapıyorduk. Fark ettiyseniz galeride bana ait herhangi bir fotoğraf yok. Ben de maalesef bu görüntülerin varlığını, video yayınlandıktan sonra fark ettim. Hızlıca o kısmı blurlamaya çalıştık fakat işlem gereğinden fazla uzun sürünce videoyu şimdilik kaldırdım” notunu ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Meral - 2 yıl önce
Türkiyenin %90'ının nasıl bir cahil oldugunun en Iyı göstergesidir böylelerinin fenomen olması. Türkiyede böyle gereksiz boş insanlar fenomen oluyor edebiyle bır ıs yapanların fenomen oldugu nu pek goremedım. Turkıye Müslüman ulke ama ahlaksızları bas tacı yapmada bır numara gercekten ısını duzgun yapanları fenomen yapmazlar. Her ahlaksızlık musluman gecınen ulkelerde. İnsanlarımız kültürlü olsaydı zaten sımdıkı fenomen ler fenomen değildi.