Terim istedi, genç stoper ikiletmedi: Ozan Kabak sezon sonuna kadar Galatasaray'da

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Serdar Aziz ile yolların ayrılması kararını verdikten sonra Ozan Kabak ile bir araya geldi. Toplantıda Ozan Kabak'ın sezon sonuna kadar Galatasaray'da forma giymesine karar verildi.

Terim istedi, genç stoper ikiletmedi: Ozan Kabak sezon sonuna kadar Galatasaray'da
03 Ocak 2019 Perşembe 19:54

banner255

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takımdaki geleceği belirsizliğini koruyan Ozan Kabak ile ilgili olarak sarı-kırmızılı kulübün IGTV hesabından bir açıklama yaptı.

'OZAN'IN GİTME ZAMANI DEVRE ARASI DEĞİL'

Ozan Kabak'ın gitmek istemesini anladığını ancak gideceği zamanın devre arası olmadığını dile getiren Terim, "Galatasaray Akademisi'nin kulübümüz için ne kadar önemli olduğunu, burada bulunduğum ve hatta bulunmadığım her zaman dile getirdim. Galatasaray Akademisi; Galatasaray için, Galatasaraylılar için son derece önemlidir. Biz, bu ülkede yetişmiş her evladımıza emek veriyoruz, fırsat veriyoruz. Doğal olarak, Galatasaraylılar olarak önce Galatasaray'a hizmet vermelerini istiyoruz. Elbette çalışmalarının ve yeteneklerinin karşılıklarını alacaklar. Biz Galatasaray olarak, başka ülkelere gitmelerine izin vereceğimiz zamanlar da gelecek ancak o gün bugün değil bence. Ozan'ın heyecanını ve hevesini anlıyorum. Hepimiz genç olduk, hepimiz gitmek istedik. Avrupa büyük bir heyecan, bunları anlayabiliyorum ancak Ozan'ın gitme zamanı bugün değil. Yani devre arası değil" ifadelerini kullanarak genç oyuncunun takımda kalacağını açıkladı.

Ozan Kabak da, Terim'in açıklaması sonrasında kendisine ait sosyal medya hesabından  'Hocamla birlikte' notu düşerek Galatasaray teknik patronu ile çekildiği bir fotoğrafını paylaştı. Genç oyuncunun bu paylaşımı, hocasından gelen talebi geri çevirmeyerek, sezon sonuna kadar takımda kalmayı kabul ettiği yönünde yorumlandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.