Galatasaray'dan 'Ozan Kabak'ı elimizde tutamayabiliriz' açıklaması

Galatasaray Kulübü, kadro planlaması ve Ozan Kabak'la yapılan görüşmeler hakkında bir açıklama yayınladı. Ozan Kabak ve menajeriyle yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığı belirtilen açıklamada, sarı kırmızı kulübün, oyuncu ve menajerin kararına göre önümüzdeki günlerde nasıl bir adım atacağının netleşeceği belirtildi.

Galatasaray'dan 'Ozan Kabak'ı elimizde tutamayabiliriz' açıklaması
27 Aralık 2018 Perşembe 20:26

banner225

Galatasaray kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Ozan Kabak ile yeni sözleşme konusunda henüz anlaşma sağlanamadığını duyurdu.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, takımdan ayrılacak isimlerin belli olması durumunda kamuoyu ile paylaşılacağı dile getirilirken, "Teknik heyetimizin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması için çalışmaları uzun zamandır devam etmektedir. Bu bağlamda hangi oyuncuların kalıp hangi oyuncuların gideceği, gelişmelere bağlıdır. Teknik kadronun planlaması uyarınca somut gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır" denildi.

​Ozan Kabak'ın geleceğine dair açıklama yapan sarı kırmızılı kulüp, açıklamada "Genç oyuncumuz Ozan Kabak'ın ise sözleşme koşulları ile ilgili kulübümüz tarafından 4-5 ay önce başlatılan girişim, önce sonuçsuz bırakılmış, ardından temsilcileri tarafından devre arasına kadar zaman talep edilmiştir. Ozan Kabak'ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır. Şampiyonluk hedefinden ve Avrupa'da yürüyeceği yoldan taviz vermeksizin teknik heyetimiz ve yönetimimiz, ihtiyaç duyulan tüm mevkilerle ilgili çalışmalara başlamış olup resmi olarak kulübümüz yayın organları dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini rica ederiz" ifadelerine yer verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.