Sırt ağrısıyla gitti, koronavirüs çıktı

Reyhan Gündüz isimli yurttaş bel ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede Covid-19 olduğunu öğrendi.

Sırt ağrısıyla gitti, koronavirüs çıktı
17 Nisan 2020 Cuma 09:38

banner225

Koronavirüs salgını farklı belirtilerle kendisini göstermeye başladı. İstanbul’da yaşayan Reyhan Gündüz (46) adlı yurttaş bel ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede Covid-19 olduğunu öğrendi. Gündüz, testleri negatif çıkmasına karşın tomografiyle teşhis konulduğunu anlatırken “Öleceğimi zannettim. Bir hafta başımın ve sırtımın ağrısından gözümü hiç açamadım. Bir hafta boyunca serumla yaşadım, aşırı, hiç durmayan bir baş ağrısıydı. Çok şükür ölmedim” dedi.

SIRT VE BEL AĞRISI

Cumhuriyet’ten Sibel Bahçetepe’nin haberine göre Gündüz, geçen haftalarda İstanbul’da hastaneye sırt ve bel ağrısı ile başvurdu. Parmağında dolama olduğu için iltihap yaptığını ve ateşinin ondan çıktığını düşündü.

Covid-19 testleri negatif çıktı. Bunun üzerine antibiyotik iğne tedavisi verildi. Ancak birkaç gün geçmesine karşın ateşi, halsizliği ve baş ağrısı sürdü.

TESTLER NEGATİF ÇIKMASINA RAĞMEN…

Yeniden hastaneye giden Gündüz’e ikinci kez test yapıldı, o da negatif çıktı. Durumu kötüleşen Gündüz’e tomografiyle tanı konuldu. Bir haftalık tedavinin ardından taburcu olan Gündüz, “Dünyada en kötü şey bir insanın hasta olmasına sebep olmak. İnsanlar maske takmayıp sokakta rahat gezip bir insanın bunu yaşamasına sebep olmamalı” dedi.


Kaynak: Artı Gerçek

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.