Perinçek'ten Erdoğan'a tam destek: Yeni rotadan geri dönüş yok!

On büyükelçinin 'istenmeyen kişi' ilan edilmesiyle diplomatik ve ekonomik kriz derinleşirken, Perinçek'ten Erdoğan'a tam destek geldi.

Perinçek'ten Erdoğan'a tam destek: Yeni rotadan geri dönüş yok!
25 Ekim 2021 Pazartesi 11:33

Yaşanan diplomatik kriz döviz piyasalarını alt üst edip, ekonomik krizi derinleştiriken Perinçek'ten Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Talimatı verdim, '10 Büyükelçinin bir an önce istenmeyen adam ilan edilmelerini halledeceksiniz' dedim" açıklamasına tam destek verdi.

Türkiye'nin yeni bir stratejik döneme girdiğini belirten Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Twitter hesabından şu açıklamaları yaptı:

"1. Cumhurbaşkanı'nın istenmeyen adam talimatı, yeni bir stratejik döneme girildiğini gösteriyor.

Türkiye, NATO üyesidir, ancak ABD’ye isyan aşamasına girdi, NATO ile bağlarını çözüyor. Türkiye, Asya uygarlığının öncüleri arasındaki mevzisine yerleşme kararını ilan etmiş oldu.

2. Bu yeni rota, birinci olarak Türkiye'nin bağımsızlığını ve toprak bütünlüğünü güvence altına alıyor.

İkincisi, girilen ekonomik krizde Atlantik beklentilerini havaya uçuruyor ve kaçınılmaz olarak Üretim Devriminin yolunu açıyor.

3. Üçüncüsü, ABD'nin kaos planına meydan okuma rotasıdır. Nitekim ABD güdümlü Büyükelçiliklerin küstahlığı Türkiye’nin millî kuvvetlerini sımsıkı birleştirmektedir.

4. Dördüncüsü bu Yeni Rota, Millî Kuvvetlerin Atlantikçilere karşı seçimi kazanma rotasıdır. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atlantikçilerin ABD’ye dayanarak iktidar olma planlarına öldürücü bir darbe indirmiştir.

5. Beşincisi, Üreticilerin Millî Hükümeti rotasına girilmiştir. Atlantik sistemine meydan okumanın hükümet planı nesnel olarak belirlenmiştir.

Yeni Rotadan geri dönüş yok! Çünkü Türkiye’nin güvenliği ve ekonomik çıkışı bu rotada."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.