Öztrak'tan Erdoğan'a: Ekonomik buhranın müsebbibi; beceriksizlik, kifayetsizlik, liyakatsizlik

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Erdoğan'ın 'Şükürsüzlük hali aldı başını gidiyor' sözlerini eleştirerek, 'Ekonomideki buhranın müsebbibi; beceriksizlik, kifayetsizlik, liyakatsizlik' dedi.

Öztrak'tan Erdoğan'a: Ekonomik buhranın müsebbibi; beceriksizlik, kifayetsizlik, liyakatsizlik
02 Mayıs 2022 Pazartesi 13:01

banner255

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Maalesef ülkemizde bazı kesimlerde bir şükürsüzlük, tatminsizlik, karamsarlık hali aldı başını gidiyor" sözlerine tepki gösterdi. Öztrak, "Ekonomideki buhranın müsebbibi; beceriksizlik, kifayetsizlik, liyakatsizlik" dedi.

Erdoğan, dün akşam Tuzla'da düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada ülkenin ekonomik durumuna ilişkin, “Maalesef ülkemizde bazı kesimlerde bir şükürsüzlük, tatminsizlik, karamsarlık hali aldı başını gidiyor. Halbuki önce elimizdekilere şükür edeceğiz, sonra daha iyisi, daha güzeli için çalışacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Erdoğan’ın bu ifadelerine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Öztrak paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Ekonomideki buhranın müsebbibi; ne şükürsüzlük, ne tatminsizlik, ne de karamsarlık…Ekonomideki buhranın müsebbibi; beceriksizlik, kifayetsizlik, liyakatsizlik. Sebep olanları da millet gönderecek. Az kaldı…”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.