Özdağ ile Varank arasında 'yeğen' tartışması: 'Alçak müfteri'

"Mustafa Varank'ın yeğenleri olumsuz işlere karıştı ve adli mercilerce tespit edildi" diyen Özdağ'a tepki gösteren Varank, "İspat etmeyen sadece müfteri değil aynı zamanda alçaktır" dedi.

Özdağ ile Varank arasında 'yeğen' tartışması: 'Alçak müfteri'
29 Temmuz 2022 Cuma 11:03

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a yönelik "Yeğenleri olumsuz işlere karıştı ve adli mercilerce tespit edildi" açıklamalarına bakandan tepki geldi. Varank, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu ahlaksız provokatör de bana bulaşmaya çalışmış. Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yeğenim yok. Hepsinin yaşları küçük. Bu yalanını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin alçak müfteri" ifadelerini kullandı. 

Varank'ın açıklamasını alıntılayan Özdağ ise, “Terbiyeli konuş. Sen kimlerden bahsettiğimi ve olayı gayet iyi anladın. Ahlaksız da sensin müfteri de sensin. Türk gençlerinin umutlarını yıkan bir zihniyetin temsilcisisin sen” dedi. 

Bakan Varank son olarak, "Lafı gevelemeyi bırak da yalanını ispat et. Hadi hodri meydan! Kimmiş benim yeğenim? Hangi mahkeme ne karar vermiş? İspat etmeyen sadece müfteri değil aynı zamanda alçaktır" sözleriyle Özdağ'a tepki gösterdi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.