Erdoğan: Hiç kimsenin milletimizle aramıza girmesine müsaade etmedik, etmeyeceğiz

Partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan, 'Bizim tek muhatabımız milletimizdir. Hiç kimsenin milletimizle aramıza girmesine müsaade etmedik, etmeyeceğiz' dedi.

Erdoğan: Hiç kimsenin milletimizle aramıza girmesine müsaade etmedik, etmeyeceğiz
20 Nisan 2022 Çarşamba 12:49

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Erdoğan’ın konuşmasından başlıklar şöyle:

“Bursa’da infaz koruma memurlarımızın içinde bulunduğu otobüse yapılan terör saldırısında şehit olan memurumuza Allah’tan rahmet diliyorum. 

Toplumumuzun tüm kesimleriyle gönül bağlarımızı sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız fakir fukaranın, mazlum ve mağdurların kapısını çalıyor, dertlerine derman oluyor. Muhalefetin manevi atmosferini zehirleme çabalarına rağmen bu mübarek günleri en güzel ve en verimli şekilde yaşamaya özen gösteriyoruz.

Muhalefet yandaşlarıyla birlikte Boğaz manzaralı, 5 yıldızlı lüks otellerin kral dairelerinde halkçılık oynarken biz kendi vatanseverlerimizle birlikte vatandaşlarımızın yanında gönül coğrafyamızdaki ihtiyaç sahiplerine de ulaşmanın mücadelesini veriyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız, vakıflarımız, dünyanın dört bir köşesine yardım ulaştırıyor. Bizde her hâl ve şart altında dik duracağız. Bizim tek muhatabımız milletimizdir. Hiç kimsenin milletimizle aramıza girmesine müsaade etmedik, etmeyeceğiz.

AK Parti teşkilatları olarak kardeşlik ve kucaklaşma seferberliği başlatıyoruz. İçinde bulunduğumuz mübarek ayın gönüllerimizi yumuşatan ikliminden istifade ederek besmelemizi çekip yeni bir heyecanla, yeni bir azimle tekrar yola revan oluyoruz.

2023 seçimlerine kadar devam edecek bu yolculukta kapısı çalınmadık hane, hali hatrı sorulmadık insan bırakmayacağız. Hiçbir ayrım yapmadan, hiç kimseyi dışlamadan 85 milyonun her bir ferdine ulaşmayı hedefliyoruz. Bilhassa bir dönem partimiz içinde yer almış, AK Parti çatısı altında bu ülkeye hizmet etmiş, ancak daha sonra farklı sebeplerle teşkilatlarımızdan kopmuş kardeşlerimize özel önem ve öncelik veriyoruz.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.