Erdoğan: Ey CHP'nin atıkları biz bu yola çıkarken; beyaz kefenimizi giyerek çıktık

CHP'yi hedef alan Erdoğan 'Ey CHP'nin atıkları biz bu yola çıkarken; beyaz kefenemizi giyerek çıktık. Bizi korkutamazsınız. CHP'nin dikili bir ağacı var mı?' diye sordu.

Erdoğan: Ey CHP'nin atıkları biz bu yola çıkarken; beyaz kefenimizi giyerek çıktık
15 Ocak 2022 Cumartesi 17:38

banner225

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da toplu açılış töreninde konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle: 

''Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri. Yalan ve iftira dolu polemiklerle değil, bu tür hizmetelere ihtiyaç duyuluyor. 

Ülkemizin kalkınmasını engelleyen demokrasinin gelişmesine tahammül edemeyen zihniyet, gizlemeye çalışsa da bugün kendini belli ediyor. Erdoğan'ın sonu Menderes gibi olacak diyorlar.

Eyyy CHP'nin atıkları biz bu yola çıkarken; beyaz kefenemizi giyerek çıktık. Bizi korkutamazsınız. CHP'nin dikili bir ağacı var mı?

Millet olarak biz bu fotoğrafın yabancısı değiliz. 70'lerde, 90'larda aynı kabusu yaşadık. Toplumuzun bu kabusları unutmadı.

Ekonomimiz üzerinden ülkemizi hedef aldılar. Aldığımız tedbirlerle, ülkemize yapılan saldırı araçlarını etkisin hale getirdik. Başarabildiler mi? En son kura endeksi Türk Lirası dedik, bütün oyunları bozuldu.

Enflasyonun milletimizi bunalttığını biliyoruz. Yaptığım hamlelerle insanlarımızı önemli ölçü de rahatlattık. Asgari ücreti tahammül edemeyecekleri bir seviyeye çıkardık mı? AK Parti bu.

Hiçbir insanımızı işsiz, aşsız, gelecek kaygısına sürüklememek için devletimizin tüm araçlarını seferber ettik. ABD'ye bak enflasyon felaket. Aradığınız gıda ürünlerini bile bulamıyorsunuz oralarda. Hamdolsun Türkiye'de böyle bir sorun yok. ''


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.