Erdoğan: Döviz kuru üzerindeki köpüğü hızla almıştık

'Teşkilatlarımıza kibri, hizipçiliği, nobranlığı sokmamış olmakla övünen partiyiz.'

Erdoğan: Döviz kuru üzerindeki köpüğü hızla almıştık
04 Ocak 2022 Salı 15:22

banner255

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Döviz kuru üzerindeki köpüğü hızla almıştık, enflasyondaki köpüğü de süratla alarak ülkeyi bu görüntüden kurtaracağız" dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisinin genişletilmiş grup toplantısında konuşma gerçekleştiriyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

AK Parti kuruluşundan bugüne kadar güçlü kurumsal geleneklerini korumuş bir partidir. Her işini istişare ile yürüten bir partiyiz. Asıl olan üye sayısını kağıt üzerinde arttırmak değil her üyemizi partimizin faaliyetlerine faal olarak dahil edebilmektir. 2022 bizim için hazine değerinde bir dönemdir. Muhalefet icraatta tembeldir. Onlar sadece seçimden seçimden vatandaşa gider, sonra bir daha dönüp arkalarına bakmazlar. Meydanlarda verdikleri sözleri göreve gelince hatırlamazlar, hatırlatanlara da saldırırlar. 

AK PARTİ'Yİ TEMSİL EDEN HİÇ KİMSENİN DAVANIN BU VASFINA ZARAR VERMEYE HAKKI YOKTUR

Derdine çözüm bulunabilecek vatandaşın sıkıntısını gidemek boynumuzun borcudur. AK Parti teşkilatlarında görev üstlenen hiç kimsenin meseleye bunun dışında bir bakış açısı ile yaklaşması bizim açımızdan kabul edilebilir bir durum değildir. Teşkilatlarımıza kibri, hizipçiliği, nobranlığı sokmamış olmakla övünen partiyiz. Genel başkanından mahalle sorumlusuna kadar AK Parti'yi temsil eden hiç kimsenin davanın bu vasfına zarar vermeye hakkı yoktur. Önceliğimizi vatandaşlarımızın gönlünü kazanmaya vereceğiz. Bunu yapamıyorsak o görev yerlerini boşuna işgal etmeyeceğiz. Yaptığımız hata, bıraktığımız eksik sadece şahsımızı değil davamızı da etkiler. Hep birlikte çok çalışmamız gereken bir döneme giriyoruz. 

2022 senesi partimizin kuruluşunun üzerinden 21 yılı geride bırakacağımız bir dönüm noktasıdır. Bir yıl sonra bugünlerde inşallah 2023'e nasıl ulaştığımızı, seçimleri nasıl organize edeceğimizi konuşacağız. Türkiye tüm mazlumlara ve mağdurlara kendi iradeleri ile hak ve özgürlüklerine en ileri standartlarında kavuşabileceklerini göstermiştir.

Döviz kuru üzerindeki köpüğü hızla almıştık, enflasyondaki köpüğü de süreatla alarak ülkeyi bu görüntüden kurtaracağız.

Ayrıntılar geliyor...


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.