CHP'li Karaca: 'Camide içki içtiler'in görüntüleri yok ama pudra şekercilerinki ortada

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Erdoğan’ın Gezi protestolarını hedef alarak kullandığı sözlere 'pudra şekercileri' paylaşımıyla tepki gösterdi.

CHP'li Karaca: 'Camide içki içtiler'in görüntüleri yok ama pudra şekercilerinki ortada
01 Haziran 2022 Çarşamba 21:55

banner255

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugünkü grup toplantısında Gezi protestolarını hedef alarak kullandığı sözlere, “Camide içki içtiler yalanının görüntüleri 469 haftadır ortada yok, ama AKP Genel Merkezi’ndeki pudra şekercilerinin görüntüleri ortalığa saçıldı”diyerek tepki gösterdi.

'ZİHNİYETLERİ DİLLERİNE DÖKÜLÜYOR'

Erdoğan'ın "Dolmabahçe Bezmialem Valide Sultan Cami’nin içinde bu eşkıyalar, bu teröristler, evet bira şişeleri ile bira kutularıyla adeta caminin içini pislemişti. Bunlar böyle. Bunlar çürük, bunlar sürtük. Bunlar için ulu mabet nedir, nedir değildir; öyle bir şey yok” sözlerinin yer aldığı videoyu paylaşımına ekleyen Biçer Karaca, şöyle dedi:

“Gidişinin kadınlar elinden olduğunu gördükçe zihniyetleri dillerine dökülüyor. Haaa unutmadan! Camide içki içtiler yalanının görüntüleri 469 haftadır ortada yok ama AKP Genel Merkezi'ndeki pudra şekercilerinin görüntüleri ortalığa saçıldı”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.