Buldan: HDP değişim için demokratik alternatiftir

Partisinin grup toplantısında konuşan Pervin Buldan, HDP'nin değişim için demokratik alternatif olduğunu belirterek, 'HDP umutları büyütmeye devam ediyor dedi.

Buldan: HDP değişim için demokratik alternatiftir
12 Nisan 2022 Salı 17:24

banner255

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Buldan, HDP’nin siyasette gücünü arttırdığını ifade ederek HDP’nin umudu büyüttüğünü söyledi. HDP’nin yol haritasını belirlediğini söyleyen Buldan, HDP’nin değişim için demokratik alternatif olduğunu vurguladı. 

 

Buldan’ın konuşmasının devamında şunları söyledi: “HDP, toplumu içinde bulunduğu çöküşten kurtaracak en önemli çıkış yolu olma gücünü her geçen gün daha fazla büyütmekte ve değişimin mümkün olduğu inancını her tarafa yaymaktadır. Bundan sonraki çalışmalarımız da aynı kararlılıkla ve cesaretle devam edecektir. Durmadık, durmayacağız! Yorulmadık! Yorulmayacağız! Yılmadık, yılmayacağız! Buradan tüm il eş başkanlarımıza, yöneticilerimize emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, her birini ayrı ayrı selamlıyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.