Bahçeli, Erdoğan'a mı gönderme yaptı: Kendini bilen aldatılmaz

MHP Lideri Bahçeli'nin 'Türk Gençliği Büyük Kurultayı'nda yaptığı konuşma sırasında söylediği 'Kendini bilen aldatılmaz' sözleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'aldatıldık' savunmasını hatırlattı.

Bahçeli, Erdoğan'a mı gönderme yaptı: Kendini bilen aldatılmaz
09 Ekim 2021 Cumartesi 15:13

MHP Lideri Bahçeli son konuşmasında “İlmi bilen aldanmaz. İmanı bilen aldatmaz. Kendini bilen aldatılmaz” sözleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “aldatıldık, kandırıldık” savunmalarını hatırlattı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği "Türk Gençliği Büyük Kurultayı"na katıldı. Bahçeli burada yaptığı konuşmada aldanmak üzerine üst üste kurduğu cümleler dikkat çekti.

'KENDİNİ BİLEN ALDATILMAZ'

Devlet Bahçeli ülkü ocaklılara seslenirken “İlmi bilen aldanmaz. İmanı bilen aldatmaz. Kendini bilen aldatılmaz. Milliyetçi, Ülkücü gençlik ne aldanan ne aldatan ne de aldanandır, çünkü imanın hükmünü vakarın ve varlık bilincinin haysiyeti yapmıştır.” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin bu “Kandırılmak, aldatılmak” üzerine yaptığı çıkışları Erdoğan’ın Gülen Cemaati ile ilişkilerde sık sık vurguladığı “aldatıldık" savunmalarını akıllara getirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.