AKP'li Özhaseki'den HDP'ye oy verenlere: Lanet olsun oylarına, onların oylarının Allah belasını versin

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alırken HDP için "Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin" ifadelerini kullandı.

AKP'li Özhaseki'den HDP'ye oy verenlere: Lanet olsun oylarına, onların oylarının Allah belasını versin
20 Şubat 2021 Cumartesi 12:05

banner225

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, memleketi Kayseri'de Melikgazi Belediyesinin Yıldırım Beyazıt mahallesinde yaptırdığı Sami İpek Caddesi'nin açılışına katıldı.

Açılışta konuşan Özhaseki, "terörle mücadele" konusuna değinip CHP'yi hedef alırken "HDP'yi her fırsatta söylemeliyiz. Bir gün olsun Mecliste PKK'ya 'lanet olsun' diyemediler. 'Biz teröre karşıyız, iki taraf da silah bırakmalıdır' diyorlar. Biz bunları biliyoruz. Ana muhalefet de bunların sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Genel Başkanları beyanat veriyor, '13 askerimizin katili Cumhurbaşkanıdır.' Allah seni ıslah etsin. Ne olur bir gün PKK'yı kınasan. '3 tane oy alacağım' diye bu adamlara yaltakçılık yapmasan. Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin. Bunları her fırsatta söylemeliyiz. Yoksa doğruları konuşmuş olmayız. Bu topraklarda fitne bitinceye kadar temizlik sürecek" diye konuştu. 

HDP'DEN YANIT

Mehmet Özhaseki'nin bu sözleri üzerine HDP'den sert bir yanıt geldi. HDP Sözcüsü Ebru Günay, Özhaseki'ye yönelik sosyal medya hesabı üzerinden verdiği yanıtında "Sorumlusu olduğunuz ölümlerin daha acısı taze iken hesap vermek yerine bir halka, 6 milyon seçmene beddua okumak... Ne derseniz deyin herkes gerçeğin farkında, bela okuduğunuz halk sandıkta selânızı okuyacak, gideceksiniz. Ayrıca Bir halka beddua okumak kimsenin haddi değildir!" ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Salim sağlar - 12 ay önce
O lanet sana ve sülalene olsun ,şerek yoksunu insan münessebi...
Avatar
Ayhan agirdan - 12 ay önce
Senin Allah belanı versin inşallah Hdp halkın partisi halkla Bir
Avatar
Halk - 12 ay önce
Sarayin kopegi allah senin ekibinizin bin belasini versin serefsiz sen bir kemik yalayan alcaksin az kaldi pisliklerinizle bogulacaksınız ulkeyi pes kes ceken soysuz saray itleri
Avatar
Genco genç - 12 ay önce
Eşek oğlu eşek
Avatar
Mehmet Şerif - 12 ay önce
Asıl sana ve senin gibi hayasiz münafık lara lanetolsun
Avatar
Nizamettin Aktaş - 12 ay önce
seçme seçilme hakkını ter etmek insanlığın değerlerini ret etmektir.
Avatar
Yıldız Oğuz - 12 ay önce
Allah senin belanı versin