Açılışa az kişi katılınca Mahir Ünal tepki gösterdi: Zaten kimse gelmemiş ki bir siz gelmişsiniz

Maraş'ta Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin açılışına katılan AKP'li Ünal, az sayıda kişi katılınca konuşmasında tepki gösterdi.

Açılışa az kişi katılınca Mahir Ünal tepki gösterdi: Zaten kimse gelmemiş ki bir siz gelmişsiniz
04 Aralık 2021 Cumartesi 08:57

banner255

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Maraş'ta Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin açılışını yaptı. Ancak açılışa az sayıda Elbistanlı katılmasına tepki gösteren Ünal, “Zaten kimse gelmemiş ki bir siz gelmişsiniz. Demek ki bu Elbistanlılar herhalde bu hastanenin açılışına pek mutlu olmadılar” dedi.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, AKP Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın katılımıyla hizmete açıldı. Törende konuşan Ünal, açılışa az sayıda kişinin gelmesine tepki göstererek, “Zaten kimse gelmemiş ki bir siz gelmişsiniz. Demek ki bu Elbistanlılar herhalde bu hastanenin açılışına pek mutlu olmadılar. Hava soğuk diye mi gelmediler Ahmet başkan” diye konuştu.

‘KONUŞMAMI BİTİREYİM KONUŞACAĞIZ’

Bir vatandaş, Ünal’a, “Sayın Bakan’ım geleceğimiz kalmadı. Gübreye yüzde 500 zam” diye seslendi. Ünal ise “Hepsini çözeceğiz, bak hepsini, sakin. Bugüne kadar bütün bu sorunları, bugüne kadar… Konuşmamı bitireyim konuşacağız. Kaç yaşındasın amcam” diye cevap verdi.(ANKA)


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.