Tarkan, Yıldız Tilbe'nin davetini geri çevirdi

Sosyal medyada Yıldız Tilbe'nin paylaştığı akıma katılmayan Tarkan, 'Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama...' dedi.

Tarkan, Yıldız Tilbe'nin davetini geri çevirdi
03 Mayıs 2021 Pazartesi 10:02

banner255

Sosyal medyada bir akım başlattığını duyuran ve Tarkan'ın 'Kış Güneşi' parçasını seslendiren Yıldız Tilbe'ye olumsuz yanıt geldi.

Şarkıcı Yıldız Tilbe, karantina döneminde evden şarkı söyleyerek sanatçı dostlarına çağrıda bulundu. Tilbe, sosyal medyada başlattığı akıma Tarkan'ın 'Kış Güneşi' parçasını söyleyerek başladı. Tilbe, "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba..." ifadelerini kullandı. 

TARKAN: NEYE HİZMET ETTİĞİNİ ANLAMADIM

Tarkan ise 'neye hizmet ettiğini anlamadığını' belirterek bu teklifi reddetti. Tarkan, "Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.