Şeyma Subaşı, 'erkek arkadaşımın malıyım' yazılı tişörtle poz verdi

Acun Ilıcalı'yla olan boşanma davasıyla gündeme gelen ve bu kez de Mısırlı bir milyonerle birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı'nın giydiği tişört, kadınlardan tepki aldı.

Şeyma Subaşı, 'erkek arkadaşımın malıyım' yazılı tişörtle poz verdi
13 Mart 2021 Cumartesi 11:02

banner225

Yaptığı paylaşımlar ve çıkışlarıyla zaman zaman gündeme gelen Şeyma Subaşı, bu kez de sevgilisinin hediye ettiği bir tçşörtle verdiği pozla konuşulmaya başlandı. 

Subaşı'nın tişörtünü üzerinde yazanlar, tam da 8 Mart haftasında kadını aşağılayan, bununla da kalmayıp tehditt sözleri barındıran ifadeler bulundurması tepki topladı. 

Subaşı'nın poz verdiği tişörtünde şunlar yazıyor: 

“Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değilim. Korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşcılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar."

Subaşı, sosyal medyada kendisine gösterilen tepkiler üzerine ise aynı tişörtle bir paylaşım daha yaparak, şunları yazdı:

"Türkiye'de Twitter'da TT olduğum başka bir gün, sanki Meedo'mun bana aldığı sweatshirt'ten daha önemli bir haber yokmuş gibi. Bu yüzden onu bir kez daha giymek ve bu kadar büyülenen insanlara bir kez daha tekrar, tekrar, tekrar, tekrar konuşalacak bir şey vermek istedim. Şeyma’nın peri masalına hoş geldiniz."

Pek çok kadının sosyal medyada tepki gösterdiği paylaşım, kadınlara ve haklarına yapılan bir hakaret olarak yorumlandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.