'Pakize Suda hayatını kaybetti' iddiası yalanlandı

Onur Akay, Pakize Suda'nın hayatını kaybettiği iddialarını yalanlayarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

'Pakize Suda hayatını kaybetti' iddiası yalanlandı
27 Mayıs 2022 Cuma 13:59

Ses sanatçısı Onur Akay, Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan'ın Pakize Suda'nın yaşamını yitirdiği yönündeki paylaşımını yalanlayarak Suda'nın hayatta olduğunu söyledi.

Onur Akay, Suda'nın hayatını kaybettiği iddialarını yalanlayarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Akay, "Pakize Suda’nın vefat ettiğine yönelik haber ve sosyal medyada da paylaşımlar var. Ancak bu haber doğru değil Pakize Suda yaşıyor. Üç gün önce zaten sağlık durumu ile ilgili bir yazı yazmıştım" ifadeleriyle haberi yalanladı.

Mehmet Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Huzur içinde uyu güzel kadın... Pakize Suda'yı kaybettik" ifadelerini kullanmıştı.

PAKİZE SUDA KİMDİR?

Pakize Suda 23 Nisan 1952 yılında İzmir’de doğdu. Oyuncu, kitap ve köşe yazarı olan 71 yaşındaki Pakize Suda 17 yaşında Ege güzeli seçildi. Hürriyet Gazetesi başta olmak üzere pek çok gazeteye köşe yazarlığı yapmış olan Suda’nın Yenmiş Yutulmuş Sözler ve Ağız Tadıyla Sevişemedik adında kitapları bulunuyor. Pakize Suda ayrıca, Türkiye Konuşuyor, Lezzete Yolculuk gibi programlarda da sunuculuk yaptı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.