Veyis Ateş'in inkar ettiği ses kaydı yayınlandı

TİP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz arasındaki telefon görüşmesinin ses kaydını paylaştı.

Veyis Ateş'in inkar ettiği ses kaydı yayınlandı
20 Haziran 2021 Pazar 12:32

banner225

Türkiye İşçi Partisi İstanbul Milletvekili ve gazeteci Ahmet Şık, Habertürk sunucusu Veyis Ateş ve firari Sezgin Baran Korkmaz konuşmalarının bir dakikalık ses kaydını yayımladı.

Habertürk eski sunucusu Veyis Ateş'in, Sezgin Baran Korkmaz'dan klik ve lobiler adına 10 milyon euro istediğine ilişkin tartışmalar devam ederken TİP Milletvekili Ahmet Şık, Habertürk sunucusu Veyis Ateş ve firari Sezgin Baran Korkmaz konuşmalarının bir dakikalık ses kaydını yayımladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Şık, ses  kaydını, “Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz arasında geçen 12 dakikalık konuşmanın, İsmail Saymaz’ın bugünkü yazısında bahsettiği  kısmına ait ses kaydı budur” notuyla paylaştı.

'KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN EĞER SÖZ VERİLDİĞİ GİBİ GÖNDERİLİRSE ONU DA YAYINLARIM'

TİP Milletvekili daha sonra bir paylaşım daha yaparak, “Gönül isterdi ki kaydın tamamı elimde olsaydı ama yok. Kimsenin şüphesi olmasın eğer söz verildiği gibi gönderilirse onu da yayınlarım. Kimse komplo teorileriyle açıklama yapmaya kalkmasın. Hep dediğim gibi, hakikate kendimden daha dazla saygı duymaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.