Ümitcan Uygun'un arkadaşı da canlı yayında bir kadını şiddete maruz bıraktı

Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümünde baş şüpheli olarak ifade veren Ümitcan Uygun'un arkadaşı Gökhan Özbolat, kadına şiddet gösterirken canlı yayın yaptı

Ümitcan Uygun'un arkadaşı da canlı yayında bir kadını şiddete maruz bıraktı
09 Mart 2021 Salı 16:34

Ankara'da intihar ettiği öne sürülen Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümünde baş şüpheli olan ve şu an başka bir suçtan cezaevinde bulunan Ümitcan Uygun isimli erkeğin yakın arkadaşı olduğu belirtilen Gökhan Özbolat, sosyal medyada canlı yayın başlatıp bir kadını şiddete maruz bıraktı.

Ankara'daki evinde intihar ettiği öne sürülen Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli sıfatıyla ifade veren Ümitcan Uygun uzun süre serbest kaldıktan sonra uyuşturucu madde kullandığı suçlamasıyla cezaevine girdi. Çakır'a şiddet uyguladığı anları kayda alan Uygun, genç kızın baygın hallerini canlı yayında yayınladı.

Çakır'ın ölümü henüz aydınlatılamamışken Uygun'un yakın arkadaşı olduğu belirtilen Gökhan Özbolat da bir kadını şiddete maruz bırakırken çektiği görüntüleri sosyal medya hesabından yayınladı. Sosyal medyadaki canlı yayında paylaşılan görüntülerde kadının darp edildiği ve buna karşı koymaya çalıştığı görüldü.

Kısa sürede yayılan görüntüler büyük tepki çekti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.