Sedat Peker, Korkmaz Karaca görüşmesinin ekran görüntüsünü paylaştı

Karaca'nın kendisi ile görüşmek istediği iddialarını reddetmesinin ardından aksi yönde bir yazışmanın görüntüsünü paylaşan Sedat Peker, 'Beni yalanlayanlardan hoşlanmam' dedi.

Sedat Peker, Korkmaz Karaca görüşmesinin ekran görüntüsünü paylaştı
28 Haziran 2021 Pazartesi 18:04

banner225

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Kurulu Üyesi ve AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca’nın kendisiyle görüşmek için araya koyduğu kişi ile yazışmalarını ifşa etti. Peker, Süleyman Soylu için ise akşam saatlerini işaret etti.

Peker, kendisine dava açacağı belirtilen CHP eski genel başkanı Deniz Baykal’a da “Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın” uyarısında bulundu.

Peker’in yayınlamış olduğu o yazışmada Korkmaz Karaca’nın mesajları şöyle:

"Tamer’im şimdi Beyefendinin özel kaleminden aradılar, Nihat Zeybekçi Beyle Denizli’ye geçmem istendi.

Reise saygılarımı ilet lütfen. Haftaya kalacak. Benim adıma hem saygılarımı ilet hem de hakkını helal etsin. Allah’a emanet ol."

Peker’in paylaşımları ise şöyle:

"süslü sülümanın kankası korkmaz karaca, çevrendeki seni arayan dostlarına Ben Sedat Peker’le görüşmek için haber göndermedim deyip yeminler ediyormuşsun. Bu yüzden Konya’daki iş adamıyla yaptığın whatsapp yazışmalarının bir tanesini yayınlamak zorunda kaldım.

deniz baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın. Size değil de kızın ailesine saygısızlık olur.

korkmaz karaca, aynı senin gibi süslü sülümana destek olmasın diye uyardığım kişilerden biri, bana tamam diyip perde arkasından da doncu sülü için lobi çalışmaları yapıyor. Akşamleyin onu adadan yollayacağız (ileride de cezaevine girer).

Telefonuyla görüştüğümüz diğer arkadaşın ismi patlamasın diye onlardan bahsetmeyeceğim. Ancak tüm Türkiye’nin tecrübe ettiği üzere, beni yalanlayanlardan hiç hoşlanmam.

'AKŞAM SAATLERİNDE SÜSLÜ SÜLÜMAN'IN KASASINI AÇIKLAYACAĞIM'

40 yaşından genç kardeşlerim, akşam saatlerinde süslü sülümanın kasası olan açıklayacağım şahsın bilgilerini iyi takip ederseniz, inanın sbk holding’te yaşananların devede kulak kaldığını göreceksiniz. Muhalif gazetecilere mutlaka baskı uygulayın kardeşlerim."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.