Sedat Peker: Kayıtlar ve belgeler devletin içindeki görevlilerden geldi

Eski bakan Tantan, Peker'in açıkladığı belge ve bilgileri 'Devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini' söylemişti. Peker, bu sözlere 'Doğru' yanıtını verdi.

Sedat Peker: Kayıtlar ve belgeler devletin içindeki görevlilerden geldi
26 Eylül 2021 Pazar 09:41

banner225

Devlet, siyaset, medya ve mafya ilişkilerine dair itiraflarda bulunan Sedat Peker, eski İçişleri Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan'ın kendisiyle ilgili açıklamalarına yanıt verdi.

Eski bakan Tantan, Sedat Peker'in açıkladığı belge ve bilgileri "Devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini" söylemişti. Bu sözlere yanıt veren Peker “Doğru” diyerek, Twitter hesabından şunları yazdı:

“Kıymetli büyüğüm Sayın Sadettin Tantan, sizi her ne kadar yüz yüze tanımamış olsam da bütün Adapazarlılar, Kafkas asıllılar gibi çocukluğumdan beri hayranlık duyar, saygı beslerim. Yorumunuz doğrudur. Sizleri tanımasa da sizin ekolünüzden yetişmiş, devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, Whatsapp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır. Kafkas kültüründe uğradığı haksızlık karşısında mücadele için bir yemin eden ve ölene kadar bu sözden dönmeyen savaşçıya“Abrek”ismi verilir. Söz namus.”

İLGİLİ HABER

Sadettin Tantan, Sedat Peker'in bilgi kaynağını açıkladı

Sadettin Tantan, Sedat Peker'in bilgi kaynağını açıkladı

"Sedat Peker'in bilgi kaynağı devletin kendi içindeki devlet aklına sahip namuslu düzgün insanlar."

'GERÇEK MAFYANIN KİM OLDUĞUNU TÜM DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM'

Gazeteci Uğur Dündar'ın kendisiyle ilgili sözlerine de cevap veren Peker, şunları yazdı:

“Kıymetli büyüğüm Uğur Ağabey, bu güzel sözleri sizden duymak bana şeref. Ancak ben insanın olduğu her yerin kirli olacağına inanırım (bu yaşıma kadar gördüklerimden dolayı). Ben bir söz verdim, gerçek mafyaların kim olduğunu tüm dünyaya göstereceğim. -Beni küçültmek istediler. Onları öyle bir küçülteceğim ki hepsini kibrit kutusunun içine sokacağım. Unutmadan, şahsımla ilgili sözleriniz için sizi eleştirenler sadece sahte hesaplar ve troller.”

Uğur Dündar, sosyal medya hesabından Sedat Peker’i etiketleyerek yaptığı paylaşımda “Hayatım mafyalar,suç örgütleri, hırsızlar,hortumcular,uyuşturucu baronlarıyla mücadele etmekle geçti. Sedat Peker hakkında da haber yaptım. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki artık halk,onu bir suç örgütü lideri olarak değil,temiz toplum savaşçısı olarak görüyor” diye yazmıştı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.