Sedat Peker'den Demirören'e: SOCAR’dan hem PETKİM’den çaldığınız paraları bu hesaplarda mı saklıyorsunuz?

Demirören Holding ile ilgili yeni iddialarda bulunan Sedat Peker, Alaattin Aykaç ismine dikkat çekti.

Sedat Peker'den Demirören'e: SOCAR’dan hem PETKİM’den çaldığınız paraları bu hesaplarda mı saklıyorsunuz?
17 Haziran 2021 Perşembe 14:57

banner225

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Demirören Holding'e ilişkin yeni iddialarda bulundu. Total'in OYAK'a nasıl satıldığını bildiğini ve anlatacağını söyleyen Peker, Alaattin Aykaç ismine işaret etti. Peker, "hem SOCAR’dan hem PETKİM’den çaldığınız paraları bu kişinin üzerine açtığınız gizli hesaplarda mı tutuyorsunuz?" diye sordu.

Yayınladığı videolar ve sosyal medya paylaşımlarıyla devlet-mafya ilişkisine dair önemli ifşaatlarda bulunan Sedat Peker'in hedefinde yeniden Demirören vardı. "Kâr etmeyen Total’i Mehmetçiğin parasıyla kurulan OYAK’a nasıl sattığını mutlaka anlatacağım" diyen Peker, yeni iddialarda bulundu.

Alaattin Aykaç ismine dikkat çeken Peker, Demirören'in SOCAR ve PETKİM'den 'çaldıklarını' bu isim üzerinden açılan hesaplarda mı sakladığını sordu.

'TOTAL'İ OYAK'A NASIL SATTIĞINIZI MUTLAKA ANLATACAĞIM'

Peker, şunları yazdı:

"pambıkören, seni unuttum zannetme. Kâr etmeyen Total’i Mehmetçiğin parasıyla kurulan OYAK’a nasıl sattığını mutlaka anlatacağım.Mavi Vatan’ın isim babası Cihat Yaycı Paşanın, bu satışın adil olmadığını söylemesi üzerine onu etkilemek için nasıl baskı kurdurduğunuzu da biliyorum.

pambıkören, Mehmetçiğin parasına göz dikenin Yüce ALLAH gözlerini çıkarır biliyor musun? Bu satış usulüne uygunduysa, Cihat Yaycı Paşa neden bunun usulsüz olduğunu her yerde dillendirdi ve siz onun üzerine hangi güçlerle baskı kurdurdunuz?

pambıkören, derin mehmet ve ekibi marinaya çökerken Mübariz Mansimov’un yanında çalışan alaattin aykaç’a yalan ifade vermesi için neler verdiğinizi de biliyorum.

pambıkören, alaattin aykaç ilkokul mezunu bir adam (eğitimini küçümsemek için söylemiyorum). Sizin Demirören Medya’nın yönetim kurulunda bu adamın ne işi var?

pambıkören, senin grupta çalışan gazetecilerin çoğunun namusları maaşları kadar olduğu için böyle bir adam tarafından yönetilmeye ses çıkarmayacaklarını sen de biliyorsun.

pambıkören, bu alaattin aykaç limanlarda yük taşıyan bir adamdı (küçümsemek için söylemiyorum). Mübariz onu şirketine aldı. Mübariz’in aleyhine yalan ifade verince hızlı yükselişi de başlamış oldu.

pambıkören; limanlarda yük taşıyan bir adam (küçümsemek için söylemiyorum) Hürriyet’teki, Kanal D’deki, CNN Türk’teki gazetecileri nasıl yönetebilir?

Küçük ada ülkelerinde gizli offshore hesaplarında hem SOCAR’dan hem PETKİM’den çaldığınız paraları bu kişinin üzerine açtığınız gizli hesaplarda mı tutuyorsunuz?"


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.