Rubato grubunun solistine ev baskını

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un İstanbul'daki evine uyuşturucu operasyonu düzenlendi.

Rubato grubunun solistine ev baskını
20 Şubat 2021 Cumartesi 11:47

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un İstanbul'daki evine uyuşturucu operasyonu düzenlendi. Adresinde bir miktar narkotik madde bulunduğu belirtilen isme "Uyuşturucu ticareti ve kullanmak" suçlamasıyla işlem yapıldı.

Sözcü'den Habip Atam'ın haberine göre, evlenme aşamasında olduğu kız arkadaşına şiddet uyguladığı, cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle hakkında 19 yıldan 40 yıl 6 ceza istemiyle dava açılan Rubato solisti Özer Arkun bu sefer de uyuşturucu ile gündeme geldi.

Evde yapılan aramada 1 gram esrar bulundu. Narkotik ekiplerince, hakkında "uyuşturucu ticareti ve kullanmak" suçlamasıyla işlem yapılan Arkun, Üsküdar'da karakola götürüldü. İfadesi alınan Özer Arkun, emniyetteki işlemlerinin ardından, dava tarihinde asliyeye gitme şartıyla serbest bırakıldı.

Özer Arkun hakkında kız arkadaşının şikayeti üzerine açılan davada, “nitelikli kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”, “silahla kasten yaralama”, “tehdit”, “şantaj”, “hakaret”, “nitelikli yağma” ve “basit cinsel saldırı” suçlarından 19 yıl 3 aydan 40 yıl 6 aya kadar hapisle cezalandırılması talep edilmişti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.