Okan Bayülgen'den 'uzay' iddiası: Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok

Bayülgen, 'O kadar eminim ki; her şeyi seyrettim bütün belgeselleri. Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok' dedi.

Okan Bayülgen'den 'uzay' iddiası: Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok
17 Ekim 2021 Pazar 21:38

banner255

Televizyon programcısı ve oyuncu Okan Bayülgen, Haber Global'de hazırladığı programında ABD'nin Ay'a gidip gitmediğne dair görüşlerini paylaştı.

Bütün belgeselleri izlediğini ve insanlığın Ay’a gitmediğinden emin olduğunu söyleyen Bayülgen, uzay yarışının ABD’nin Sovyetler Birliği ekonomisini batırmak için sürdürdüğünü kaydetti.

Bayülgen, yaşananları "Amerika ve Rusya’nın ekonomi savaşı" olarak yorumladı.

'NASIL OLUYORSA O TEKNOLOJİYLE AY'A 'PIT' DİYE İNİYOR''

Okan Bayülgen'in programda söylediği sözler şöyle oldu:

“Uzaya gitmeye gerek yok. Zaten gitmeyeceğiz. Gitmedik de, 1969 da yalan. O kadar eminim ki; her şeyi seyrettim bütün belgeselleri... Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok. Çünkü dünyaya inemiyorlar. Düşün ki, dünyaya inemiyor adamlar büyük bir tehlike. Atmosfer farkı var falan filan ama... Dünya'da herifler ancak suya düşebiliyorlar. Üzerlerinde helikopterler falan uçuyor, kurtarma gemileri geliyor. Nasıl oluyorsa o teknolojiyle Ay'a 'pıt' diye iniyor. Mümkün değil. Şu anda da inemezler.

Sovyetleri bitirmek için yaptılar. Daha iyi bir numara yok. Bunu Amerikalı siyasetçiler söylüyor. 'Biz uzay yarışını Sovyetler bunu yer de bizimle beraber yarışıp, zar zor ayakta tuttukları ekonomilerini batırırlar diye girdik' diyorlar. Sonuç, artık uzayda aranacak bir şey yok.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.