Nejat İşler Cumhurbaşkanı adaylarını listeledi: Selahattin Demirtaş, Canan Kaftancıolu Ve Alper Taş.

Başarılı oyuncu Nejat İşler, sosyal medya hesabından “Memleketinin insanlarından korkanlarından olmayın” diyerek Cumhubaşkanı adaylarını listeledi. Canan Kaftancıolu, Alper Taş ve Selahattin Demirtaş’ın isimlerini sıralayan İşler, kısa süre içinde paylaşımını sildi.

Nejat İşler Cumhurbaşkanı adaylarını listeledi: Selahattin Demirtaş, Canan Kaftancıolu Ve Alper Taş.
07 Temmuz 2022 Perşembe 16:01

Bu zamana kadar rol aldığı Saygı, Kaybedenler Kulübü, Behzat Ç . gibi başarılı yapımlarla adından söz ettiren Nejat İşler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye başladı. İşler, son olarak siyasetle ilgili yaptığı bir paylaşımla gündem oldu.

CUMHURBAŞKANI ADAYLARINI SIRALADI

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Nejat işler, Cumhurbaşkanı adaylarını açıkladı. Oyuncu, paylaşımında “Memleketinin insanlarından korkanlardan olmayın! Al sana ilk 3 cumhurbaşkanı adayım: Canan Kaftancıoğlu, Alper Taş, Selahattin Demirtaş. Zoruna giden böbrek taşlarına baktırsın” ifadelerini yazdı.

PAYLAŞIMI SİLDİ

İşler, kısa sürede gündem olan paylaşımını silerken kendisine küfür içerikli tepkiler gösterenlere de sessiz kalmadı. İşler küfürlü paylaşım yapanlara da gözdağı vererek “Canımın içi, Türk Ceza Kanunu’nda değişiklikler yapıldı. Seni iki dakikada evinden alabilirler. Sadece attığın ya da paylaştığın tweet için. Ben şikayetçi olmam da, kamu davasına giriyor. Dikkat et” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.