Kayıp Gülistan Doku olabileceğinden şüphe edilen yeni görüntülere ulaşıldı

Arama çalışmaları devam edilen Gülistan Doku olabileceği şüphesiyle Dinar Köprüsü üzerinde yere çömelmiş haldeki bir kişinin gözüktüğü araç görüntüsü incelemeye alındı.

Kayıp Gülistan Doku olabileceğinden şüphe edilen yeni görüntülere ulaşıldı
17 Ocak 2020 Cuma 16:51

banner225

Dersim’de 5 Ocak’tan bu yana kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku’ya dair yeni bir gelişme yaşandı. Doku’ya dair bu zamana kadar elde bulunan tek görüntü erkek arkadaşı olduğu bilinen Zainal Abarakov ile bir kafenin görüştüğü anlara dair görüntülerdi.

Yaptığı bu görüşmenin ardından bindiği minibüsten orada inmiş olabileceği düşüncesiyle arama çalışmaların Dinar Köprüsü çevresinde yoğunlaştırılırken, kaybolduğu gün köprüden geçen bir araç kamerasına yere çömelmiş durumdaki bir kişinin görüntüleri yansıdı. 

Elazığ-Pertek yol güzergahında geçen aracın kamerasına yansıyan kişinin Gülistan Doku olabileceği şüphesiyle görüntü, Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi. 

Savcılık, üzerinde yeşil mont bulunan ve montun kapüşonunu kafasına geçirip yere çömelmiş bu kişinin Gülistan Doku’nun olup olmadığını kesinleştirmek için görüntüyü incelenmeye aldı.


Kaynak: Mezopotamya Ajansı

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.