Karamollaoğlu'na 'ölüm bir karış ötede' diyen Gökçek'e tepki

Saadet Partisi, Melih Gökçek'in Covid-19'a yakalanan Temel Karamollaoğlu için sarf ettiği sözleri nedeniyle tepki gösterdi.

Karamollaoğlu'na 'ölüm bir karış ötede' diyen Gökçek'e tepki
10 Ocak 2022 Pazartesi 13:32

banner225

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Ankara Büykşehir Belediye Başkanlığından istifa eden Melih Gökçek'in Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na "Bak ölüm bir karış ötede" mesajına 'insanlıktan uzak' tepkisi geldi.

Koronavirüse yakalanan ve tedavisi hastanede devam eden Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu hakkında eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yaptığı Twitter paylaşımına Parti Sözcüsü Birol Aydın yanıt verdi.

Karamollaoğlu'na "Geçmiş olsun Covit olmuşsun. Bak ölüm bir karış ötede" diye seslenerek bir süre önce Kuran kursları ile ilgili açıklaması ile iktidarın tepkisini çeken CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'le 'haşrolmak isteyip istemeyeceğini' soran Gökçek'e SAADET Sözcüsü Birol Aydın, "Sözlük anlamı 'şirin/sevimli' olan MELİH ismini duyunca, insanların aklına artık 'parsel parsel' ve 'dinozor' sözcüklerinin gelmesine sebep olan 'istifa ettirilmiş' bir belediye başkanının nezaketten, insaftan ve insanlıktan uzak açıklamalarını milletimizin takdirine bırakıyoruz" yanıtını verdi.

Gökçek'e bir tepki de Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş'dan geldi. Kurdaş Twitter'da şunları yazdı:

"Bu da bir başka zavallı! Parsel parsel zavallı.... Buruşturulup çöpe atılmışlık zavallılığı! Hâlâ umudu var; göze girmeye çalışıyor."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.