Kadına şiddet uygulayan erkek tutuklandı, kadının babası 'en ağır cezayı alsın' dedi

Samsun’da İbrahim Zarap adlı erkek, boşandığı kadını sokak ortasında darp etti. Sosyal medyada yurttaşların yoğun tepki göstermesi üzerine gözaltına alınan erkek tutuklandı.

Kadına şiddet uygulayan erkek tutuklandı, kadının babası 'en ağır cezayı alsın' dedi
07 Mart 2021 Pazar 13:17

Samsun'da boşandığı kadını, 5 yaşındaki kızının gözleri önünde öldüresiye döven İbrahim Zarap emniyetteki ifadesinde olaya müdahale eden yurttaşlar tarafından darp edildiğini söyleyip şikayetçi olacağını belirtti.

İbrahim Zarap çıkarıldığı mahkeeme tarafından tutuklandı.

24 yaşındaki kızı E.M. ile 27 yaşındaki Zarap'ın yaklaşık 3 senedir ayrı olduklarını belirten baba İsmail M. şu ifadeleri kullandı: "İbrahim'in çocuğuyla bugün görüş günüydü. Kızım geri teslim almaya gitti ve bu hale geldi. Devletin bunun gibileri salmaması lazım. Yoksa vatandaşa sıkıntı olacaklar, bir aileye sıkıntı olacaklar. Orada 5 yaşında kızının yanında bu hareketi yapıyor. Allah razı olsun, vatandaş duruma müdahale ediyor. Ben en ağır cezayı almasını istiyorum."

Samsun Kadın Dayanışması, uğradığı saldırı sonucu kanlar içinde kalan ve bilincini kaybeden kadının, hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumun iyi olduğu bilgisini verdi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.