İstanbul'da sarıklılar tekbirle yürüdü, görüntüler 'şeriat is loading' denilerek paylaşıldı

Arnavutköy'de yüzlerce kişi, sokakta cübbe ve sarıklarıyla tekbir getirerek yürüyüş düzenledi. Müdafaii İslam Hareketi Başkanı Erdem Özveren, görüntüleri "şeriat is loading" diye paylaştı.

İstanbul'da sarıklılar tekbirle yürüdü, görüntüler 'şeriat is loading' denilerek paylaşıldı
29 Mayıs 2022 Pazar 22:32

banner255

İstanbul'da Arnavutköy Taşoluk Yeşil Camii Kur'an Kursu'nda hafızlığını tamamlayan 393 kişi için yapılan "icazet töreni" sonrası yüzlerce kişi, cübbe ve sarıklarıyla cami önündeki caddede tekbirler atarak yürüdü.

 

Yürüyüşün görüntülerini İsmailağa cemaatinin sosyal medyada önde gelen isimlerinden Müdafaii İslam Hareketi Başkanı Erdem Özveren, "Şeriat is loading…”(Şeriat yükleniyor…) ifadeleri ile paylaştı.

Özveren'in paylaşımı şöyle: "Bayrampaşa ve Arnavutköy'de Bulunan 2 Yeşil Camii'den Bu Yıl 393 Hâfız-ı Kelâm Çıktı.. Şeriat is Loading ..."

Öte yandan "şeriat is loading" yazarak paylaşım yapan Özveren'e 21-22 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenen ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun da katıldığı "Sosyal Medya Ödülleri ve Medya Platformu Büyük Sosyal Medya Çalıştayı"nda ödül verilmişti.

Haber 7'de yer alan haberde Özveren'den "Sosyal Medyada Yaptığı Gündemler İle Milli Ve Manevi Değerlerimizi Koruyan" denilerek bahsedildiği görüldü.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.