İstanbul'da sanayi sitesinde patlama: 2 yaralı

Patlamada iş yeri sahibi hafif şekilde yaralanırken, yüzünde yanıklar oluşan oğlu da sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

İstanbul'da sanayi sitesinde patlama: 2 yaralı
08 Temmuz 2021 Perşembe 11:37

İstanbul Başakşehir’deki Demirciler Sanayi Sitesi'nde boya imalathanesinde meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı. Patlamanın boya makinesinden kaynaklı olduğu öğrenildi.

Demirciler Sanayi Mahallesi C5 Blok'ta bulunan bir boya imalathanesinde patlama meydana geldi. İddiaya göre, iş yeri sahibi Şemsettin Vural, boya makinesinde kalan boyayı temizlemeye çalıştığı sırada ufak çaplı olduğu iddia edilen bir patlama meydana geldi.

İş yeri sahibi Şemsettin Vural hafif şekilde yaralanırken, yüzünde yanıklar oluşan oğlu Levent Uğur Vural (38), sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, olay yeri inceleme ekipleri de bölgede araştırma yaptı.

Olayı anlatan iş yeri sahibi Şemsettin Vural, "Boya kalıntısı makinenin dibinde kalmış, demirle taşlarken onun çapağı alev aldı, üzerine su dökünce oldu. Durumu nedir bilmiyorum ama yüzünde yanıklar var. Ben de yanındaydım, bir metre mesafede benim de bacağıma alev geldi" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.