HDP Genel Merkezi önüne gidenlerden birinin Soylu ile fotoğrafı ortaya çıktı

HDP'nin Ankara’daki Genel Merkez binası önünde provokasyon girişimi sırasında bulunan kişilerden birinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

HDP Genel Merkezi önüne gidenlerden birinin Soylu ile fotoğrafı ortaya çıktı
06 Mayıs 2022 Cuma 20:19

Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Ankara’daki Genel Merkez binası önünde dün toplanan ve aralarında polislerin de olduğu bir grup provokasyon girişiminde bulundu. Provokasyon girişimi sırasında bulunan kişilerden birinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

Son zamanlarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ortaya çıkan fotoğrafları gündemde yer alırkan Soylu'nun suçlularla çekilmiş fotoğraflarına bir yenisi daha eklendi. Dün Halkların Demokratik Partisi (HDP) Genel Merkezi önüne, Çocuklarının PKK tarafından kaçırıldığı iddiasıyla HDP Genel Merkezi’nin önüne aralarında polislerin de bulunduğu bir grup provokasyon girişiminde bulundu.

Genel Merkez önüne toplanan grup içerisinde bir kişinin Bakan Soylu'yla fotoğrafları ortaya çıktı. Prof. Dr. Salih Kuk'un sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Artık şaşır mıyorsunuz değil mi?" ifadeleri kullanıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.