CHP’li Abdüllütif Şener, Ömer Faruk Gergerlioğlu’nu ziyaret etti

Gergerlioğlu'nu ziyaret eden Şener, milletvekilliğinin düşürülmesi ve HDP’nin kapatma davasının açılmasına ilişkin HDP’ye geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP’li Abdüllütif Şener, Ömer Faruk Gergerlioğlu’nu ziyaret etti
18 Mart 2021 Perşembe 15:47

banner255

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Kocaleli milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun vekilliğinin düşürülmesi ardından devam ettirdiği oturma eylemi ikinci gününde grup toplantı odasında devam ediyor. 

Oturma eyleminin devam ettiği grup toplantı salonunda Gergerlioğlu’na çok sayıda HDP’li milletvekili eşlik ediyor. Oturma eyleminin yapıldığı salona, “Adalet Nöbeti” yazılı pankart asıldı.

Gergerlioğlu’na sabah saatlerinde CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ziyaret etti. Şener, milletvekilliğinin düşürülmesi ve HDP’nin kapatma davasının açılmasına ilişkin HDP’ye geçmiş olsun dileklerini iletti.

BASKIN ORAN: ŞU ANDA TARİH YAZIYORSUNUZ

Prof. Dr. Baskın Oran, Meclis’te devam eden Adalet Nöbetini ziyaret etti. Gergerlioğlu’nun kaleme aldığı “Dalavera Memet’in Bodrum Tarihi” kitabını hediye eden Oran, “Buraya Yan Yana Grubu’nu temsilen geldim. İnşallah Ana Muhalefet Partisi de en azından örnek alır ve resmi olarak gelir. Telefonla olmaz bu işler” diye konuştu. Gergerlioğlu’na ve HDP ile dayanışma dileklerini ileten Oran, “şu anda tarih yazıyorsunuz” dedi ve dayanışma dileklerini iletti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.