'CHP Edirne Milletvekili Bircan, hayatını kaybetti' iddiası

Beyin kanaması geçiren ve bir süredir yoğun bakımda tedavi altında olan CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, hayatını kaybettiği iddia edildi. Birçok basın kuruluşunun okurlarına aktardığı habere ilişkin olarak açıklama yapan Bircan'ın oğlu, "Durumun çok kritik olduğu gerçektir. Bu haberler ve paylaşımlar ailece hepimizi çok üzmüştür" dedi.

'CHP Edirne Milletvekili Bircan, hayatını kaybetti' iddiası
25 Eylül 2018 Salı 10:26

banner255

24 Haziran'da yapılan milletvekili genel seçimlerinde Edirne'den Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) giren CHP'li Erdin Bircan'ın hayatını kaybettiği ileri sürüldü.

Parti çalışması için gittiği Iğdır'da beyin kanaması geçiren Bircan, 30 Temmuz'dan bu yana yoğun bakımda tedavi altındaydı.CHP Iğdır İl Başkan Yardımcısı Nazım Karadağ, 31 Temmuz'da Bircan'ın sağlık durumuna ilişkin olarak şunları söylemişti:

"Banyoya giderken ayağı kaymış, kafası yere çarpmış. Allah razı olsun doktor arkadaşlarımız ameliyata aldı ve kanamayı durdurdu, şimdi sağlık durumu iyi" dedi.

'HABERLER ASILSIZ'

Birçok ajans ve haber sitesi tarafından yayımlanan ölüm haberine ilişkin olarak kişisel Twitter hesabında açıklamalarda bulunan oğul Eren Bircan, “Babam ile ilgili çıkan haberler asılsızdır. Durumun çok kritik olduğu gerçektir. Bu haberler ve paylaşımlar ailece hepimizi çok üzmüştür” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.