Cem Yılmaz da isyan etti: Hayat pahalılığından yakınmayan, ya hırsızdır ya deli

Komedyen Cem Yılmaz, Türkiye'deki ekonomik kriz ve hayat pahalılığıyla ilgili açıklamalarda bulundu, ironik ifadelerle yaşanılan yoksulluğa tepki gösterdi.

Cem Yılmaz da isyan etti: Hayat pahalılığından yakınmayan, ya hırsızdır ya deli
06 Şubat 2022 Pazar 18:37

Türkiye’de yaşanan ekonomik krize yönelik değerlendirmelerde bulunan Cem Yılmaz, “Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli” dedi.

Yılmaz, ekonomik krizi reddedenlere de ironik ifadelerle tepki göstererek, “’Otomobil Avrupa’da bu kadarken bizde niye bu kadar’ diyosun , ‘E var ki alıyon’ diyo… Lan herşey bu kadar pahalı olmasa sen de alıcan” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ın yaptığı kriz paylaşıları şöyle:

“Eskiden şey vardı , ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak geri dönüyor !! Birçok giden memnun ki yerinden, çok seneler geçti dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli. İyi günler.

Otomobil Avrupada bu kadarken bizde niye bu kadar diyosun , “E var ki alıyon” diyo …lan hersey bu kadar pahalı olmasa sen de alıcan. Herseyi simit üzerinden konuşmaktan zaten şüphelenmek lazım. “ Bari simit pahalı olmasın “ diye ideal mi olur. Peh!

İşine bak Ceeam ! Bakıyorum zaten kurumlar vergimi gecen hesapladık da o yüzden konuşuyorum…yoksa biz de mi “Simit çok pahalı yaa “ diyip sıramızı savalım mı ? Memleket diyorum …zengin …zengin ! Yalnızca bizim haberimiz yok ! Misal hava 32 derece hissedilen 18 gibi düşün.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.