Bu da oldu, kiralık katil sitesi açıldı: Öldürme 30 bin dolar, yaralama 20 bin dolar

Kiralık katil hizmeti verdiğini iddia eden bir internet sitesi açıldı. İşlenecek suçlara göre fiyat tarifesinin bulunduğu sitede kara para aklama 'hizmeti' verildiği de belirtiliyor.

Bu da oldu, kiralık katil sitesi açıldı: Öldürme 30 bin dolar, yaralama 20 bin dolar
01 Ağustos 2022 Pazartesi 14:19

Türkiye'de kiralık katil hizmeti verdiğini iddia eden bir internet sitesi açıldı. Birçok yasadışı işte olduğu gibi "Dark Web" üzerinden bulunan kiralık katillerin şimdi bir internet sitesi üzerinden açık açık reklamının yapılması dikkat çekti.

Odatv'de yer alan habere göre İnternet sitesinde neden kendilerinin seçilmesi gerektiği şöyle anlatılıyor:

"Kiralık Tetikçi hizmeti alırken en önemli şey GİZLİLİK ve ANONİM olmaktır. Kimliğinizin adresinizin telefonunuzun vb. bilgilerinizin kimse tarafından bilinmemesi gerekmektedir. Sadece bu şekilde sorunsuz olarak kiralık tetikçi hizmeti almanız gerekmektedir. Aksi takdirde deşifre olup azmettirici olmaktan yüksek hapis cezası alabilirsiniz. Düşmanınızdan kurtulmak isterken tam tersi durumlarla karşılaşmanız olasıdır."

Sitede fiyat tarifesi ise şöyle:

-Öldürme: 30 bin dolar
-Yaralama-Sakat bırakma: 20 bin dolar
-Kaçırma- Alıkoyma: 10 bin dolar
-Kundaklama: 9 bin dolar

Sitede sadece insan öldürmedikleri kara para aklama gibi suçları da işledikleri açık olarak anlatılıyor. İletişime geçmek isteyenler için bir e-posta adresi verilen sitede para yatırma işlemi içinde bir link verilmiş.

KISADALGA


Etiketler; #kiralık katil

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.