Bolu Dağı Tüneli'ndeki zincirleme kazada yaralanan çocuk kurtarılamadı

Bolu Dağı Tüneli'nde dün 18 aracın karıştığı kazada ağır yaralanan 8 aylık bir bebeğin ise yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Bolu Dağı Tüneli'ndeki zincirleme kazada yaralanan çocuk kurtarılamadı
20 Mart 2022 Pazar 09:51

banner255

Bolu Dağı Tüneli'nde dün meydana gelen zincirleme kazada ağır yaralanan ve bacakları kopan 16 yaşındaki Doğan Başaran hastanede yaşamını yitirdi.

Bolu Dağı Tüneli'nde dün 18 aracın çarpışması sonucu meydana gelen zincirleme kazada yaralanan 31 kişiden 17'si, hastanelere kaldırılırken, diğer yaralılara ise kaza yerinde müdahale edildi. Ağır yaralı olan ve iki bacağı da kopan Doğan Başaran, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı. Kaza yerinde bulunan bacakları da ambulansla hastaneye götürüldü. Başaran, doktorların tüm müdahalelerine rağmen gece yaşamını yitirdi.

8 AYLIK BEBEK YOĞUN BAKIMDA

Kazada ağır yaralanan 8 aylık ismi açıklanmayan bebeğin ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor. Diğer yaralıların ise sağlık durumlarının iyi olduğu ve hastanede tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit de hastanede yaralıları ziyaret etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.