Audi yeni reklam filmini Diyarbakır'da çekti: Burada hayat var

Audi Türkiye'nin video serisi 'Bir Yolunu Bul’ kapsamında yeni reklam filmini Diyarbakır'da çekti. Reklamda piyanist Emir Ersoy'a Audi a6 eşlik etti.

Audi yeni reklam filmini Diyarbakır'da çekti: Burada hayat var
17 Nisan 2022 Pazar 14:56

Audi Türkiye’nin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan şehirlerle, birbirinden farklı hayat hikayelerini bir araya getirdiği video serisi ‘Bir Yolunu Bul’ kapsamında yeni reklamını Diyarbakır’da çekti.

Alman otomobil markasının hazırladığı, serinin ‘Ruhunu Beslemenin Bir Yolunu Bul’ isimli beşinci filminde, piyanist ve müzik yapımcısı Emir Ersoy; Diyarbakır’ın tarihi atmosferine dokunuyor

PİYANİST EMİR ERSOY AUDİ A6 İLE

70’lerin önemli bazı hit parçalarını yeniden yorumladığı “1977” adlı albümüyle büyük beğeni kazanan piyanist ve müzik yapımcısı Emir Ersoy’un Diyarbakır’daki çekimlerinde, sanatçıya Audi A6 modeli eşlik ediyor.

‘Hayatta her şeyin bir ritmi olduğunu ve bu ritmin hissedilmesiyle bir yolculuğa başlandığını’ söyleyen Emir Ersoy devamında şöyle diyor:

“Bu şehrin sesleri öylece atmosfere yayılan bir gürültüden ibaret değil. Burada duyduğumuz her bir ses, kültürün, medeniyetin ve inancın ritmini oluşturan eylemlerin habercisi.

Burada hayat var, müzik var. Diyarbakır bu anlamda çok özel bir şehir.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.