Atilla Taş’dan Saymaz’a: Gizli bir eleman olduğunu düşünüyorum, o kadar zıplıyosun kimse tık demiyor

2018 yılında kalan cezasını yatmak için tutuklanan Atilla Taş, Saymaz’ın hedef göstermesi üzerine 1 yıl fazla hapis yatmak zorunda kaldığını ileri sürdü. Saymaz cevap verdi.

Atilla Taş’dan Saymaz’a: Gizli bir eleman olduğunu düşünüyorum, o kadar zıplıyosun kimse tık demiyor
05 Mart 2022 Cumartesi 20:24

banner255

"FETÖ'nün medya yapılanması" davası kapsamında yargılanıp ceza alan şarkıcı Atilla Taş, gazeteci İsmail Saymaz'ın attığı bir tweet nedeniyle 1 yıl fazla hapis yattığını ileri sürerek, Saymaz'ı suçladı. Saymaz ise bu suçlamaya Taş'ın kendisine hediye ettiği kitabı paylaşarak cevap verdi.

‘GİZLİ Bİ ELEMAN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM'

Şarkıcı Atilla Taş, 'FETÖ'nün medya yapılanması' davası kapsamında aldığı 3 yıl 1 ay 15 günlük aldığı hapis cezasının kalanını yatmak için 2018’de tutuklanmıştı. Taş yaptığı paylaşımla İsmail Saymaz ve türevleri yüzünden 1 yıl daha hapis yatmak zorunda kaldığını belirterek, "İsmail Saymaz biz mahkemede serbest kalınca bir tweet atarak fetöcüleri serbest bıraktılar diyor ve biz bir yıl daha hapiste kalıyoruz!" dedi.

Atilla Taş’ın paylaşımları şöyle:

“Hazır İsmail saymaz muhabbeti açılmışken, O ve türevleri yüzünden 1 yıl daha hapis yatmak zorunda kaldım. Şimdi o halk tv’den yüzbinler kazanırken ben yurtdışına bile çıkamıyorum! :) Seninle bütün bu halkın önünde hesaplaşacağız.

Yiyosa Halk TV’ye davet et orada anlatayım yediğin naneyi, yerse tabi! Benim ömrümden bir yılımı nasıl çaldığını!

Aynı İsmail Saymaz biz mahkemede serbest kalınca bir tweet atarak fetöcüleri serbest bıraktılar diyor ve biz bir yıl daha hapiste kalıyoruz!

‘İSMAİL SAYMAZ’A SAKIN GÜVENMEYİN’

Bak İsmail Saymaz, senden bir yıl alacağım var! Gizli bi eleman olduğunu düşünüyorum. O kadar zıplıyosun kimse tık demiyor! bana yaptıkları gibi almıyorlar mesela! Atatürk’ü sevmezdin tapar oldun! Ama bu kez çok pis bi adama çattın! çözeceğim seni olm!. Beni arayıp abi çok özür dilerim. Olayların buraya geleceğini bilmiyordum dedin. Ben de sana inandım. Anlat İsmail duysun insanlar!. Anlatsana olm bunu yazdırmak için sarfettiğin cümleleri, pişmanlığını anlatsana olm! Niye sustun? Bu gece üzdüğüm herkesten özür dilerim. Ama İsmail Saymaz’a sakın güvenmeyin!."

SAYMAZ CEVAP VERDİ

İsmail Saymaz ise Twitter hesabından yaptığı “Evet, @AtillaTasNet ben tweet atarak, cezaevinde kalmana yol açtım (!) Ve sen de cezaevi anılarını yazdığın kitabını “Güzel adam, güzel dost” diye yazarak, bana armağan ettin” dedi.

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Atilla Taş 2018 yılında 'FETÖ'nün medya yapılanması' davası kapsamında aldığı 3 yıl 1 ay 15 günlük hapis cezası İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nce onanan Atilla Taş, kalan cezasının infazı için tutuklandı. 1 yıl cezaevinde kalan Taş, 2019 yılında tahliye oldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.