Apple Muzik, Türkiye fiyatlarına yüzde 40'ın üstünde zam yaptı

Apple'ın müzik platformu Apple Music, uzun süredir değişmeyen abonelik fiyatlarında bugün yüzde 40'ın üstünde zam yaptı.

Apple Muzik, Türkiye fiyatlarına yüzde 40'ın üstünde zam yaptı
27 Nisan 2022 Çarşamba 16:59

banner225

Apple’ın Spotify’a rakip olarak piyasaya sürdüğü müzik platformu Apple Music, sık tercih edilen müzik uygulamaları arasında yer alıyor. Türkiye'de de aktif olarak hizmet veren platform, bugün yaptığı zamla gündeme geldi. Rakiplerine göre artan fiyatlara rağmen kendi fiyatlarını aynı seviyede tutan Apple Music, bugün yüzde 40'ın üstünde zam yaptığını duyurdu.

Türkiye’de tüm cihazlarına artan döviz kurunun ardından devasa zamlar yapan Apple, son olarak Apple Music’in abonelik fiyatlarını da artırdı. Yeni fiyatlarla birlikte Apple Music’in en ucuz paketi olan öğrenci paketi, 6,99 TL’den 9,99 TL’ye yükseldi. Apple Music’in tüm paketlerinin yeni fiyatları şu şekilde oldu:

Apple Music yeni fiyatları

Öğrenci paketi: 6,99 TL -> 9,99 TL

Bireysel paket: 13,99 TL -> 19,99 TL

Aile paketi: 20,99 TL -> 29,99 TL

MEVCUT ABONELER 1 AY DAHA ESKİ FİYATTAN KULLANACAK

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre mevcut Apple Music aboneleri, bir ay daha müzik hizmetinden eski fiyatlarla faydalanmaya devam edebilecekler. Bu süre sonundaysa Apple Music için belirlenen zamlı fiyatlar geçerli olacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.